0

Zeppelin Mini ? ciąg dalszy muzycznej legendy

0

1

Bowers & Wilkins to producent high-endowego sprzętu audio, doskonale znany użytkownikom Apple dzięki legendarnej stacji dokującej Zeppelin. Firma iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce wprowadza na rynek Zeppelina Mini – nowy, mniejszy model głośnika, dedykowany do pracy z iPhone?m i iPodem touch.

2

Za stworzenie Zeppelina Mini odpowiadał ten sam zespół, który pracował nad powstaniem jego starszego brata. W efekcie powstało urządzenie o niezwykłym designie, oferujące wyjątkową jakości brzmienia. Zeppelin Mini daje możliwość podłączenia dowolnego iPhone’a lub wybranych wersji iPoda poprzez wygodną stację dokującą lub port USB. Uchwyt może być obracany o 90 stopni, umożliwiając jeszcze łatwiejszy dostęp do utworów muzycznych i plików video, dzięki przyjaznej funkcji Cover Flow. Dodatkowo, wspomniane złącze USB pozwala na ładowanie odtwarzacza w trakcie użytkowania lub bezpośrednie podłączenie dowolnego komputera Mac lub PC.

3

Wieloletnie oświadczenie Bowers & Wilkins w zakresie akustyki to gwarancja doskonałego brzmienia. Zastosowana technologia DSP (Digital Signal Processing) maksymalizuje wydajność basów i minimalizuje wszelkie zakłócenia. W nowym Zeppelinie wykorzystano również specjalnie dostosowane 3 calowe głośniki o szerokim zakresie odtwarzanych częstotliwości i cyfrowe wzmacniacze Class-D. Niezaprzeczalnym atutem urządzenia jest także jego elegancki wygląd. Klasyczny design nawiązuje do kultowego Zeppelina szczególnie w zakrzywieniach, nadających mu niezwykle gustowny charakter. Styl i kompaktowe gabaryty sprawiają, że staje się on ozdobą każdego pomieszczenia, a kunszt wykonania, który jest znakiem rozpoznawczym angielskiej firmy, oczarowuje już na pierwszy rzut oka.

Dodatkowy pilot pozwoli na kontrolę nie tylko głośności, ale i sterowanie podstawowymi funkcjami iPhone’a lub iPoda touch.

Urządzenie dostępne jest w punktach iSpot w cenie 1699 PLN.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *