0

Zdjęcie SIMLOCKA z każdego iPhone z francuskiej sieci ORANGE możliwy!

0

orange-logo

Do naszej oferty serwisowej, wprowadziliśmy właśnie możliwość permanętnego zdjęcia blokady SIMLOCK z FRANCUSKIEJ sieci ORANGE z każdego modelu telefonu iPhone. Nie jest ważna wersja oprogramowania znajdująca się w telefonie, ani wersja modemu. Obsługiwany jest nawet soft 3.1.3. Blokada zdejmowana jest na poziomie serwera Apple. Po wykonaniu zlecenia wystarczy, że podłączyć telefon do komputera, by po chwili ujrzeć komunikat o odblokowaniu telefonu.

Proces odblokowania telefonu iPhone 3G/3GS zablokowanego na FRANCUSKI ORANGE odbywa się w taki sam sposób, jak w przypadku naszej oferty na zdjęcie SIMLOCKA z iPhone zablokowany na polską sieć ORANGE.

Cały proces realizacji zlecenia został opisany pod adresem : SIMLOCK z iPhone z softem 3.1.3 z polskiego ORANGE możliwy!

Warunkiem umożliwiającym odblokowanie telefonu z FRANCUSKIEGO ORANGE, jest posiadanie AKTYWNEJ karty SIM francuskiego ORANGE, którą należy wsadzić do telefonu na czas aktywacji i odblokowania telefonu przez program iTunes. Po pojawieniu się komunikatu o odblokowaniu telefonu, można używać dowolnej karty. Blokada SIMLOCK zostanie zdjętą na zawsze. Nie powróci po aktualizacji oprogramowania do wyższej wersji.

Serwis AppleMobile.pl zastrzega sobie, że po prawidłowym wykonaniu zlecenie na odblokowanie telefonu iPhone z blokadą na francuski ORANGE, nie zwraca pieniędzy z powodu niemożliwości zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone, spowodowanej BRAKIEM KARTY SIM ORANGE FR, wymaganej do przeprowadzenia aktywacji telefonu!

Czas realizacji zlecenia to średnio 72 godziny. Czas gwarantowany to 5 dni roboczych. Klient chcąc wykonać zlecenie odblokowania telefonu iPhone z FRANCUSKIEGO ORANGE, musi zarejestrować swoje zgłoszenie przez wypełnienie formularza dostępnego w sekcji SERWIS. W notatce proszę wpisać – ZDJĘCIE BLOKADY SIMLOCK FRANCUSKI ORANGE.

Działanie metody jest w 100% gwarantowane. W przypadku niemożliwości zdjęcia blokady SIMLOCK, zwracamy pieniądze w ciągu 48 godzin. Nie ma znaczenia, czy iPhone z francuskiego Orange pochodzi z promocji dla klienta biznesowego czy indywidualnego.

Koszt usługi to 200 złotych NETTO. Wystawiamy faktury VAT.

Przypominamy także o naszej ofercie na zdjęcie blokady SIMLOCK z iPhone 3G i iPhone 3GS z polskiej sieci ORANGE, także z oprogramowaniem 3.1.3

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *