Home Newsy Zdjęcia iPada Air 2 i iPhonea 6 w sieci
Zdjęcia iPada Air 2 i iPhonea 6 w sieci
0

Zdjęcia iPada Air 2 i iPhonea 6 w sieci

0

IkonaIkona

Wyobraźnia fanów marki Apple wyczekujących nowych urządzeń z Kalifornii od jakiegoś czasu rodzi wiele wizualizacji tego sprzętu. Większość prób zobrazowania jego zewnętrznej konstrukcji oparta jest na nieoficjalnych doniesieniach jakie do tej pory zamieszczono w internecie.

Obok realistycznych konceptów co jakiś czas do sieci trafiają także zdjęcia makiet jabłkowego sprzętu. Tak też stało się i tym razem. Francuski serwis technologiczny Newhereelse opublikował fotografie prezentujące nadchodzący model iPad’a Air. Jeśli sprawdzą się w rzeczywistości wszystkie z rzekomych doniesień, to będziemy mieli do czynienia z urządzeniem nieznacznie różniącym się wizualnie od obecnego modelu.

2

Zmianie ulegnie jedynie kilka drobnych elementów konstrukcji takich jak umiejscowienie przycisków głośności, które osadzone zostaną we wgłębieniu. Mikrofon znaleźć się ma w tylnej części obudowy, obok aparatu, kosmetycznej zmianie ulegnie także maskownica przykrywająca głośniki.

3

Nowy iPad Air ma zostać także wyposażony w przycisk Home uzbrojony w czytnik linii papilarnych, a całość konstrukcji będzie jeszcze szczuplejsza niż do tej pory.

4

W ostatnich dniach do sieci trafiła także makieta szóstej odsłony iPhone’a w kolorze space grey, zaś konstrukcyjnie nie różni się ona od tego z czym przyszło internaucie obcować przy wcześniejszych projektach.

5

Tutaj także mamy do czynienia ze zmianą lokalizacji przycisków, a dokładniej jednego. Guzik wybudzania najprawdopodobniej znajdzie się bowiem na prawej krawędzi obudowy.

6

Lekkiej kosmetyce poddane zostaną także przyciski odpowiedzialne za regulację natężenia dźwięku.

Po raz kolejny opublikowano także film, na którym makieta iPhone’a z ekranem 4,7 oraz 5,5 cala porównywane są względem siebie oraz produktami konkurencji.

Źródło: MacRumors, Nehereelse

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)