Home Newsy Zbliża się aktualizacja komputerów Macbook Air
Zbliża się aktualizacja komputerów Macbook Air
0

Zbliża się aktualizacja komputerów Macbook Air

0

Ikona

Przełom miesiąca kwietnia i maja może przynieść ze sobą odświeżone wersje komputerów Macbook Air, a przynajmniej takiego zdania jest serwis MacGeneration. Portal powołując się na sprawdzone i wiarygodne źródła donosi, iż w przyszłym tygodniu Apple zamierza, najprawdopodobniej po cichu, bez dedykowanej konferencji, wprowadzić do oferty 11 i 13 calową wersję tego urządzenia.

Niniejsza informacja nie posiada jednak pierwiastka zaskoczenia, gigant z Cupertino co roku poddaje swoje komputery zabiegowi udoskonalania, polegającego na implementacji nowszych podzespołów takich jak karty grafiyczne, czy procesory. Tegoroczne modele, jak mniemam również cała gama Macbooka Pro, doczeka się w nadchodzących miesiącach kosmetycznych udoskonaleń wewnątrz obudowy.

Bardziej ekscytującą jest plotka o rzekomym szykowaniu przez Apple wersji Macbook’a Air o przekątnej ekranu 12 cali, którego cechować ma smuklejsza obudowa, całkowicie przebudowany gładzik oraz brak tradycyjnyego elementu chłodzenia podzespołów. Na temat urządzenia wypowiadał się pod koniec zeszłego roku Ming Chi Kuo zwiastując jego pojawienie się w tegorocznej ofercie sprzętowej Apple.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)