Zbita szybka w iPhone X / XS / XS Max / Xr ? Wymień na oryginał w APPLEMOBILE.PL

Zbita szybka w iPhone X / XS / XS Max / Xr ? Wymień na oryginał w APPLEMOBILE.PL

Zbita szybka w iPhone X / XS / XS Max / Xr ? Wymień na oryginał w APPLEMOBILE.PL

0

Oryginalny ekran Apple, to nie tylko gwarancja doskonałej jakości obrazu i percepcji dotyku. To również gwarancja pełnowartościowego urządzenia także po wykonaniu naprawy. Apple we wszystkich modelach telefonu iPhone od generacji 7 wzwyż wprowadziło szereg zabezpieczeń przed nieautoryzowaną wymiana ekranów. Wymieniając ekran poza serwisem specjalistycznym, tracisz wiele kluczowych funkcji, często nieodwracalnie zmniejszając jego funkcjonalność. Co tracisz i gdzie warto wymienić ekran w iPhone X / XS / XS Max / Xr w Szczecinie?

APPLEMOBILE.PL to pierwszy autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple w Szczecinie. Nasza firma zajmuje się produktami Apple od 2009 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze techników oraz przygotowanemu zapleczu serwisowemu, oferujemy kompleksowe naprawy mobilnych produktów Apple, korzystając z oryginalnych elementów Apple, zapewniających 100 procent satysfakcji z wykonanej naprawy oraz gwarancji na ich prawidłową pracę.


 

W serwisie APPLEMOBILE.PL otrzymasz oryginalny ekran Retina 

Autoryzowane serwisy MyApple dysponują dostępem do oryginalnych komponentów Apple. Dzięki temu serwis APPLEMOBILE.PL jako jedyny serwis pogwarancyjny MyApple w Szczecinie, może zaoferować oryginalne elementy Apple oferując profesjonalną obsługę pogwarancyjną we wszystkich mobilnych urządzeniach Apple.

Nie korzystamy z chińskich zamienników. Dlatego też po wymianie ekranu w naszym serwisie, nowy komponent będzie oferował dokładnie takie same parametry obrazu (nasycenie, jasność, odwzorowanie kolorów) oraz idealnie precyzyjną percepcję dotyku, jak element fabrycznie zainstalowany w Twoim iPhonie.

Konieczność kalibracji i programowania 

Nowe zabezpieczenia wprowadzone przez Apple wraz z pojawieniem się oprogramowania iOS 11 niezwykle utrudniło wymianę ekranów w iPhone’ach na własną rękę. Wymiana ekranu przez niewyspecjalizowany serwis niestety doprowadza do bezpowrotnego uszkodzenia telefonów od modelu 7 wzwyż.

Po zamontowaniu nowego ekranu w tych modelach, tracisz bezpowrotnie funkcjonalność telefonu w postaci dezaktywacji funkcji ALS – automatycznego dostrajania poziomu oświetlenia telefonu w zależności od światła otoczenia.

Ponadto tracisz także funkcję True Tone. Funkcja ta dopasowuje temperaturę barw wyświetlanych kolorów do otoczenia. Ma także wpływ na prawidłową pracę Night Shift.

Utrata tych funkcjonalności nie jest uzależniona od tego czy zamontowany ekran w telefonie to zamiennik czy oryginał pochodzący z dystrybucji Apple czy nawet demontażu z innego sprawnego telefonu!

Dlatego też zalecamy poleganie na wyspecjalizowanych serwisach Apple, które instalują wyłącznie oryginalne ekrany Apple Retina/Super Retina, które po instalacji są programowane oraz kalibrowane do urządzenia. Programowanie zapewnia współpracę nowo zainstalowanego wyświetlacza z telefonem, z zachowaniem funkcji ALS oraz True Tone. Dodatkowo digitizer ekranu jest kalibrowany, dzięki czemu dotyk będzie działał precyzyjnie jak w ekranie zainstalowanym fabrycznie.

Zbita szybka w iPhone X / XS / XS Max / Xr – wymień w 30 minut w serwis apple szczecin APPLEMOBILE.PL

APPLEMOBILE.PL to wyspecjalizowany serwis mobilnych produktów Apple, oferujący kompleksowe naprawy iPhone’ów, iPadów oraz iPodów w Szczecinie.

 

Uszkodzony ekran czy zbitą szybkę w iPhone wymienimy już w nawet 20-30 minut, bez konieczności umawiania się i oddawania urządzenia do serwisu. Całość można załatwić na miejscu, bez rozstawania się z urządzeniem.

W ramach współpracy serwisów MyApple, oferujemy także możliwość wymiany urządzeń Apple w całości na wolne od wad w ramach programu wymiany uszkodzonych urządzeń u producenta.

Nie kasujemy nic z pamięci iPhone’a! 

Podczas naprawy uszkodzeń mechanicznych oraz eksploatacyjnych nie kasujemy nic z pamięci Twojego urządzenia. Twoje zdjęcia, kontakty, wiadomości, kalendarz i wszystkie inne zapisane informacje podczas wymiany ekranu, baterii, głośnika, a także podczas kalibracji i programowania ekranu nie zostaną skasowane!

Gwarancja na wykonaną naprawę zabezpiecza naszych Klientów 

Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji, która zabezpiecza naszych Klientów na wypadek wad ukrytych, niemożliwych do wykrycia w chwili instalacji elementu. Jeżeli jakaś wada ekranu zostanie wykryta przez Klienta, ekran ten w ramach gwarancji wymieniany jest bezpłatnie.Na każda wykonaną usługę udzielamy 6 miesięczną gwarancję, która w sposób kompleksowy zabezpiecza klienta przez ewentualnymi wadami wykonanej usługi. Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEMdotyczącym gwarancji.

 

Gdzie naprawić iPhone X / XS / XS Max / Xr w Szczecinie?

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!

 

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Zbita szybka w iPhone X / XS / XS Max / Xr ? Wymień na oryginał w APPLEMOBILE.PL

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.