Zbita szybka w iPhone 7

Zbita szybka w iPhone 7

Zbita szybka w iPhone 7

0

Zbita szybka w iPhone 7 to dla jego użytkownika straszliwy problem. Telefon nie tylko, nie wygląda z takim uszkodzeniem zbyt dobrze, ale przy tym często nie działa prawidłowo, a nawet grozi skaleczeniem podczas kolejnych posunięć palcem po powierzchni pękniętego szkła. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL pragnie poinformować, że wprowadziliśmy do stałej oferty usługę wymiany ekranu w telefonie iPhone 7.

wymiana szybki w iphone 7 szczecin

Gdzie naprawić zbitą szybkę w iPhone 7 w Szczecinie?

Autoryzowany Serwis iPhone 7 w Szczecinie Apple

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 7 i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)
70-475 Szczecin
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288
https://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl

Zawsze oryginalny LCD APPLE, a nie chiński zamiennik!

Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników. Owszem, może ktoś jest w stanie zaoferować wymianę ekranu w iPhone taniej, ale na pewno nie jest w stanie w niskiej cenie zaoferować wysokiej jakości. Koszt oryginalnego LCD w zakupie jest wysoki. Dlatego jeżeli ktoś proponuje Ci wymianę ekranu w dużo niższej cenie, powinieneś się mocno zastanowić skąd taka różnica.

wymiana oryginalnego wyświetlacza w iphone 7 z kalibracją i programowaniem w apple

Nasze wyświetlacze dla iPhone 7 posiadają oryginalne LCD APPLE. Jeżeli zależy Ci, aby telefon działał i przede wszystkim oferował dokładnie takie same parametry wyświetlanego obrazu, nie daj się namówić na chiński zamiennik!

W APPLEMOBILE.PL zawsze stosujemy oryginalne LCD w naszych wyświetlaczach. Ekrany są pozyskiwane z demontażu urządzeń wycofanych z rynku, bądź uszkodzonych elektronicznie. Ekrany poddawane są regeneracji, dzięki czemu Klient otrzymuje ekran w stanie nieskazitelnym, bliskim fabrycznie nowemu. Tylko w ten sposób pozyskanie ekranu pozwala zaoferować nam oryginalne ekrany APPLE poza oficjalną dystrybucją producenta.

Profesjonalna obsługa. Profesjonalna naprawa.

Serwis APPLEMOBILE.PL jako nieliczny w regionie może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w naprawach produktów Apple. Mamy za sobą tysiące napraw iPhone’ów, ale również iPodów, iPadów, a także komputerów Mac oraz zegarków Apple Watch. Na każda naprawę zawsze udzielamy gwarancji, a przed wydaniem sprzętu Klientowi, urządzenie jest gruntowanie spraw dzwania w celu wychwycenia ewentualnych usterek po naprawczych.

zbita szybka w iphone 7 naprawa w szczecinie w serwisie apple

Wypracowane przez lata procedury realizacji napraw produktów Apple sprawia stawiają nas na pozycji lidera wśród serwisów pogwarancyjnych Apple w kraju. Co potwierdza także liczne grono klientów spoza nie tylko naszego miasta czy regionu, ale także z całego kraju, a nawet Europy. Realizujemy naprawy wysyłkowe produktów Apple. Wypracowane zaufanie do marki APPLEMOBILE.PL sprawia, że klienci z całego kraju, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwajcarii czy krajów skandynawskich wielokrotnie korzystali z naszych usłuch serwisowych w ramach wysyłkowych napraw produktów Apple.

naprawa iphone 7 szczecin

Bazując na narzędziach wysokiej klasy oraz maszyn serwisowych, możemy zaoferować wysokiej jakości obsługę serwisową telefonów Apple iPhone 7.

gdzie naprawić szybkę w iphone 7 w serwisie applemobile w szczecinie .

Podczas wymiany ekranu, Twój telefon nie zostanie w żaden sposób dodatkowo uszkodzony. Bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

oryginalny ekran LCD Apple iPhone 7 Szczecin

Każdego iPhone;a otwieramy według procedury Apple, zapewniając naszych Klientów o tym, że nasza ingerencja w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na działanie ich iPhone’a 7.

ALS oraz TrueTone programujemy i kalibrujemy indywidualnie dla twojego iPhone 7

Na każdą naprawę GWARANCJA!

Konkurencja oferuje naprawę może nieco taniej, nie zawsze montując ekrany o odpowiedniej jakości. Jednak najgorsze w tym nie jest to, że montowany jest tani zamiennik, który nie spełnia fabrycznych parametrów obrazu. W końcu rzadko można coś zaoferować tanio, co jest rzeczywiście dobre i Klient raczej jest świadom, że w niskiej cenie nie otrzyma dobrej jakości produktu.. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w większości wypadków nie udziela gwarancji na swoje usługi.

To jest nawet zrozumiałe. Nie wierząc w jakość montowanych podzespołów wiedzą, że niskiej jakości ekran może nie wytrzymać zbyt długiego czasu użytkowania. W serwisie APPLEMOBILE.PL na każdą naprawę udzielamy aż półrocznej gwarancji! To więcej niż APPLE, które oferuje na swoje odnawiane urządzenia jedynie 90 dniową gwarancję.

Prawdziwy oryginalny wyświetlacz do iPhone 7 zapewnia idealną obsługę dotyku i nieskazitelny obraz teleofnu iPhone 7 po wymianie szybki

Nasze ekrany są oryginalne i najwyższe jakości. Nie boimy się gwarantować ich poprawnego działania. Oferowane usługi w serwisie są godne polecenia!

Wymieniając ekran na zamiennik tracisz funkcjonalność telefonu!

Nie od dziś wiadomo, że tak zwane „zamienniki” ekranów do iPhone’a nie oferują nie tylko wysokiej jakości obrazu (są blade, ciemniejsze, mniej kolorowe), ale również zmniejszają funkcjonalność telefonu. Bardzo często zamienniki oferując nie tylko niskie parametry świecenia i wyświetlania obrazu (przeglądając zdjęcia na telefonie, już nigdy nie będą takie ładne), bardzo często nie oferują także szeregu funkcjonalności. Na szybko można wymienić funkcję 3D Touch czyli rozpoznawanie siły nacisku na ekran, co przydaje się podczas redagowania i poprawy tekstu czy tez przy szybkim skorzystaniu z funkcjonalności ikon na ekranie.

Ponadto, jak już informowaliśmy jakiś czas temu, Apple wprowadziło zabezpieczenie przed nieoryginalnymi wyświetlaczami (i przy okazji przed nieautoryzowaną ich wymianą). Oczywiście wymieniając ekran na zamiennik, nie utracimy możliwości korzystania z telefonu. Co to, to nie – to byłoby ograniczenie, którym zaraz zajęłaby się Komisja Europejska i różnego rodzaju organizacje pozarządkowe. Natomiast instalując zamiennik tracisz możliwość korzystania z funkcji ALS czyli automatycznego dostosowywania się jasności ekranu względem jasności otoczenia oraz funkcji TrueTone, (dotyczy nowszych modeli niż iPhone 7), która odpowiada za dostosowanie temperatury barw do otoczenia.

Apple znów uszkadza telefony po nieautoryzowanej wymianie ekranu! Tym razem wymieniając ekran w iPhone 8/8+/X samemu, bezpowrotnie uszkodzisz swój smartfon tuż po zainstalowaniu iOS 11.4.1 i nowszego!

W APPLEMOBILE.PL korzystamy wyłącznie z oryginalnych LCD Retina Display®, które są kalibrowane i programowane dokładnie pod Twoje urządzenie. Dzięki czemu nie tracisz żadnej funkcjonalności telefonu.

Nie musisz pozostawiać urządzenia w serwisie

Szanujemy Twój czas i wiemy jak ważnym narzędziem pracy jest Twój smartfon. Dlatego też zapewniamy wymianę modułu ekranu od ręki, na poczekaniu. Nie musisz pozostawiać swojego iPhone’a w serwisie, aby wykonać naprawę ekranu.

ekspresowa naprawa zbitej szybki wyświetlacza iphone 7 szczecin

Ekran w iPhone 7 wymieniamy od ręki w około 20 minut od rozpoczęcia naprawy. Na naprawę można poczekać w punkcie napraw lub wypić obok pyszną kawę i po chwili wrócić po w pełni sprawny sprzęt.

Nie kasujemy żadnych danych z pamięci!

Dla naszych klientów najczęściej to nie sam telefon stanowi wielką wartość, a zapisane w nim informacje. W serwisie iPhone 7 Szczecin APPLEMOBILE.PL nie kasujemy żadnych informacji podczas napraw mechanicznych. Jeżeli musisz wymienić ekran w iPhone 7, ale boisz się, że dane z telefonu zostaną usunięte, to Twoje obawy są zupełnie bezzasadne.

Wymiana ekranu w iPhone 7 w Szczecinie, to typowo mechaniczna usługa naprawy telefonu. Nie wymaga ingerencji w oprogramowanie, a dzięki temu, że korzystamy z oryginalnego LCD dla iPhone 7 w naszych ekranach, po naprawie jego działanie będzie bezproblemowe, bez konieczności jakiekolwiek instalacji dodatkowego oprogramowania czy kalibracji.

Telefon zastępczy na czas naprawy – bezpłatnie!

Nie masz nawet tych kilkudziesięciu minut, aby czekać na naprawę telefonu? Masz jakąś ważną sprawę do załatwienia. Nie musisz pozostawać bez kontaktu ze światem, podczas gdy serwisant będzie naprawiał Twój iPhone 7. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL posiada kilka telefonów zastępczych do wypożyczenia dla swoich klientów. Wypożyczenie telefonu jest zupełnie bezpłatne. (może zostać pobrana kaucja zwrotna w 100%).

ekran Retina w iPhone 7 po wymianie wyświetlacza w iPhone Serwis APPLEMOBILE.PL

*serwis dysponuje ograniczoną ilością telefonów zastępczych. Serwis zastrzega, że w może nie dysponować telefonem zastępczy, jeżeli te będą we władaniu innych klientów.

Działamy leganie od 12 lat na rynku!

Serwis iPhone w Szczecinie działa od ponad dekady na rynku, realizując naprawy w popularnej elektronice mobilnej. Od 6 lat serwis APPLEMOBILE.PL jako pierwszy serwis w województwie zachodniopomorskim został zaproszony do elitarnego grona autoryzowanych serwisów MyAPPLE oferując usługi najwyższej jakości w produktach marki APPLE. W serwisie APPLEMOBILE.PL po naprawie zawsze uzyskasz rachunek lub fakturę VAT. Przyjmujemy również płatności kartą płatniczą.

4.9/5 - (8 votes)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *