Zarabiaj pieniądze rekomendując znajomym akcesoria do iPhone’a w 4GSM.PL
0

Zarabiaj pieniądze rekomendując znajomym akcesoria do iPhone’a w 4GSM.PL

0

W sklepie internetowym 4GSM.PL można nie tylko przebierać w setkach niesamowicie atrakcyjnych wzorach akcesoriów do iPhone’a, ale także zarabiać na poleconych produktach swoim bliskim i znajomym. Wystarczy przyłączyć się do programu partnerskiego.

Uczestnictwo w programie partnerskim jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy zostać klientem 4GSM oraz zgłosić chęć uczestnictwa organizatorowi, by polecone przez nas zakupy znajomych pozwoliły zarobić nam 10 procent ich wartości!

Zarobki zależne są od sprzedaży sklepu 4GSM, a więc od tego jak wiele osób skorzysta z naszej rekomendacji przy zakupie nowego etui, kabla, uchwytu czy innego gadżetu z oferty 4GSM.PL. Prowizja wynosi 10% i jest naliczana po 30 dniach od zrealizowania zamówienia przez sklep. Oczywiście kupujący produkt za sprawą naszej rekomendacji nie może go zwrócić do sklepu.

Każda z osób biorąca udział w programie partnerskim zaczyna zarabiać już od pierwszego Klienta sklepu, który skorzysta z naszej rekomendacji. Rekomendować można na różne sposoby. Oczywiście najprościej za pomocą mediów społecznościowych.

Jeżeli mamy dużo znajomych, możemy zarekomendować produkt, który naszym zdaniem jest świetny. Jeżeli ktoś go kupi korzystając z naszego linku, otrzyma od zakupu prowizję. Tu jednak ważna informacja. By prowizja została wypłacona, musimy nam się uzbierać co najmniej 50 złotych na koncie partnera.

4GSM przygotowało również materiały promocyjne, ułatwiające zachęcanie znajomych do zakupu. Na stronie https://www.4gsm.pl/affiliate-main.phpznajdziemy banery i linki, które ułatwią promowanie produktów.

Program partnerski to świetny sposób na zarobienie w łatwy sposób sporej gotówki, którą można wypłacić lub wydać na zakupy w 4GSM.PL

PROGRAM PARTNERSKI 4GSM.PL

1. Aby bezpłatnie zarejestrować się w programie wystarczy założyć konto w sklepie 4GSM.pl przez stronę https://www.4gsm.pl/client-new.php?register lub użyć aktualnie istniejącego konta
2. Prowizja od sprzedaży
a) wynosi 10%
b) naliczana jest po 30 dniach od daty zrealizowania zamówienia (jeśli klient nie zwróci towaru)
c) prowizja jest naliczna dla pierwszego zamówienia od danego klienta.
d) wejście ze strony partnera zapamiętywane jest na 90 dni
e) minimalna kwota wypłaty to 50pln, wypłaty realizowane są dwa razy w miesiącu
3. Statystyki, aktualnie naliczone prowizje, oraz generator linków i banerów dostępne są na stronie  https://www.4gsm.pl/affiliate-main.php
a) w generatorze odnośników i banerów można generować linki do całego sklepu, kategorii produktowych lub konkretnych produktów
Po rejestracji w sklepie prosimy o kontakt w celu nadania status partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *