0

Zalany telefon do naprawy wyślij nam taniej na AlleKurier.pl

Zalany telefon do naprawy wyślij nam taniej na AlleKurier.pl
0

Już ponad 2.5 tysiąca osób skorzystało z możliwości dostarczenia nam sprzętu do naprawy po zalaniu za pomocą firmy kurierskiej. Szybkie i stosunkowo taniej wysyłki kurierskie zachęcają wiele osób do tego, aby korzystać z usług najlepszych punktów serwisowych, a nie tych znajdujących się najbliżej domu. Dzięki AlleKurier.pl można to teraz zrobić jeszcze taniej i sprawniej.

Zalet z nadania przesyłki firmą kurierską jest cała masa. To właśnie kurierzy wprowadzili jako pierwsi rejestrowanie przesyłek z podglądem na żywo, gdzie znajduje się przesyłka, dzięki czemu i nadawca, i odbiorca mogą sprawdzić, kiedy ich paczka dotrze. Kolejną zaletą jest brak konieczności zawożenia przesyłki do placówki jak to ma miejsce w przypadku Poczty Polskiej. Kurier przyjeżdża sam pod wskazany adres, odbiera paczkę i następnie jest ona dostarczana do odbiorcy. Wygoda i oszczędność czasu w cenie.

Choć nasza firma głównie obsługuje Klientów stacjonarnie, to odkąd całkiem niedawno wprowadziliśmy usługę naprawy urządzeń wysyłkowo, skorzystało z tej metody już ponad 2,5 tysiąca Klientów. Szczególnie Klienci poszukujący pomocy z urządzeniami po zalaniu z chęcią z niej korzystają.

Niejednokrotnie w naszych wpisach informowaliśmy jak wielkie znaczenie ma czas od momentu zalania telefonu, do dostarczenia go do serwisu, który urządzenie rozbierze i rozpocznie procedurę usuwania korozji. Dzięki szybkim wysyłkom kurierskim zalany telefon może trafić w nasze ręce już w 24h od nadania paczki, dzięki czemu szanse na powodzenie naprawy w akceptowalnych kosztach są bardzo duże. Wiemy, że możliwość nadania paczki z dowolnego miejsca, bez konieczności udawania się do placówki to spore ułatwienie. Klienci mogą nam wysłać zalany telefon nawet wciąż będąc na wakacjach czy nawet zza granicy, nie obawiając się o długi czas dostarczenia do serwisu.

Niestety, choć my mamy swojego faworyta, jeżeli chodzi o firmę kurierską, która bardzo dobrze sobie radzi z obsługą nawet kilkudziesięciu paczek dziennie, które odsyłamy do Klientów w Szczecinie, to raz na jakiś czas otrzymujemy od Was sygnały, że kurier nie przyjechał w wyznaczonym przedziale czasowym, lub nie zadzwonił przed przyjazdem, a wy jeszcze nie wróciliście do domu, przez co Was nie zastał, a kurier z innej firmy kurierskiej tak robi.

Dlatego właśnie znając sytuację firm kurierskich w swoim mieście i „rewirze”, wiedząc który kurier z jakiej firmy kurierskiej najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków, najlepiej, jeżeli ty Wy wybierzecie firmę kurierską, która solidnie i bez problemu odbierze od Was paczkę. Na stronie internetowej https://allekurier.pl/nadaj po wprowadzeniu parametrów nadawanej przesyłki możecie zamówić odbiór paczki nie u jednego czy dwóch przedstawicieli firm kurierskich, a u kilku.

Dzięki temu swoją przesyłkę z na przykład zalanym telefonem możecie nadać firmą kurierską, która najlepiej według Was realizuje odbiory paczek z Waszego miejsca zamieszkania czy też pracy. AlleKurier.pl współpracuje z czołowymi firmami kurierskimi jak DPD, Fedex, UPS, DHL czy Geis Parcel oraz InPost. Dodatkowo przesyłki są znacznie tańsze niż przy bezpośrednim zamówieniu kuriera w firmie kurierskiej, bez stałej umowy współpracy. Zamów kuriera w AlleKurer.pl to się po prostu opłaca.

Jeżeli musicie skorzystać z naszych usług serwisowych wysyłkowo, po złożeniu zlecenia naprawy wejdźcie na stronę https://allekurier.pl/nadaj i nadajcie przesyłkę na nasz adres, który otrzymacie mailem po złożeniu zlecenia naprawy.

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem AlleKurier.pl
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *