Home Newsy Zagrywka Apple?
Zagrywka Apple?

Zagrywka Apple?

0

Ikona 1

Większa wersja iPada jest wdzięcznym tematem plotek jakie od kilku miesięcy pojawiają się na najbardziej opiniotwórczych portalach technologicznych. Apple ma bowiem pracować nad urządzeniem dotykowym o rozmiarze ekranu 12,9 cala. Sprzet docelowo ma trafić na amerykański rynek edukacyjny, zastępując najmniejszy z modeli Macbooka Air.

Póki co jednak nie wiadomo zbyt wiele na temat tego urządzenia, niejasnym jest również fakt, czy w ogóle pojawi się ono w ofercie. Tymczasem na amerykańskiej stronie producenta poświęconej odpowiedzialności dostawców widnieje zdjęcie, które można ciekawie zinterpretować. Stało się ono także powodem do snucia jednoznacznych spekulacji.

Ikona

Na fotografii bowiem widać kobietę trzymającą w ręku gadżet mogący przywodzić na myśl przerośniętego iPada. Oko internauty może także spostrzec chwycony przez nią równocześnie przedmiot, który początkowo zinterpretowany został jako rysik. Czyżby więc Apple omylnie opublikowało zdjęcie nadchodzącego urządzenia? Odejdźcie na chwilę od przeglądarki, złapcie oddech, wypijcie łyk kawy i zerknijcie jeszcze raz. Co widać teraz? Macbook Air ustawiony pod dość ciekawym kątem i pipeta pomiędzy palcami? Tak myślałem.

Fotografia może też być w pewnym sensie zagrywką Apple i formą przekomarzania się z nie ukrywajmy, dość wścibskim światem dziennikarskim. A może to po prostu zwykły przypadek?

 

Źródło: iMore

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)