Home Newsy Zaginione zdjęcie głównego projektanta Apple
Zaginione zdjęcie głównego projektanta Apple
0

Zaginione zdjęcie głównego projektanta Apple

0

Ikona

Jonathan Ive postać znana każdemu właścicielowi jabłkowych urządzeń stała się dziś tematem przewodnim newsów publikowanych na wielu portalach technologicznych. Wszystko za sprawą zdjęcia, które nagle, w godzinach przed popołudniowych zniknęło z amerykańskiej strony poświęconej profilowi zarządu Apple.

Wieloletni, zasłużony pracownik wysokiego szczebla oraz pomysłodawca wyglądu zarówno urządzeń jak i najnowszej odsłony mobilnego systemu, a także przyjaciel zmarłego Steve’a Jobs’a jakiś czas nie widniał dziś w wykazie osób zarządzających kalifornijską spółką. Sytuacja, w której usuwa się fotografię ze wspomnianej listy zazwyczaj pojawia się wówczas, gdy konkretna osoba odchodzi z szeregów załogi Apple. Dziwnym jednak pozostawał fakt, iż podstrona poświęcona biografii projektanta Apple nadal była ogólnie dostępna, a brak zmian widocznych w lokalnych witrynach giganta z Cupertino także wprowadzał pewną nieścisłość.
Incydent stał się nawet przyczyną do snucia spekulacji, iż Jonathan Ive opuścił szeregi Apple, bez podania tego faktu do publicznej informacji.

1
Wszystko jednak wróciło już do normalnego stanu rzeczy i fotografia znów zajmuje swoje zaszczytne miejsce. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną całego zamieszania.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)