Home Newsy XQISIT zadba o iPhone?a 5S i 5C
XQISIT zadba o iPhone?a 5S i 5C
0

XQISIT zadba o iPhone?a 5S i 5C

0

Marka XQISIT wzbogaciła swoje portfolio o różnorodne akcesoria do iPhone’a 5S i 5C, które zadebiutowały właśnie na rynku.  Aż pięć linii produktowych, kompatybilnych z nowymi smartfonami firmy Apple, między innymi nakładki typu hard case, flex case oraz flip cover, będzie dostępnych dla klientów i resellerów.

Piotr Frączek, general manager w STRAX Sp. z o.o. na temat nowych produktów:

– W dniu debiutu nowych smartfonów firmy Apple wszystkim miłośnikom tych urządzeń możemy powiedzieć, że mamy w ofercie kompleksowy zestaw akcesoriów dedykowanych do modeli 5S i 5C. Oprócz stonowanych, wpisujących się w stylistykę applowskiej bieli zasilaczy samochodowych i pokrowców oferujemy kolorowe nakładki oraz etui.

? Kompleksowe akcesoria do iPhone’a 5S i 5C
? Urządzenia do nabycia w sklepie www.xqisit.com

Oferta

Nowe akcesoria XQISIT prezentują różnorodną stylistykę. Praktyczny, elegancki wallet case, będący połączeniem wygodnego etui oraz przestrzeni na karty płatnicze został zaprojektowany z myślą o modelach 5S i 5C.
Do dyspozycji miłośników iPhone?ów marka XQISIT oddaje także kolorowe pokrowce typu flip cover. Nowością jest także nakładka typu hard case iPlate Glossy, wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu.

Marka XQISIT odważnie sięga po niestandardowe inspiracje czego dowodem może być oryginalne rozwiązanie w postaci Rugged Case – dwóch nakładek tworzącym razem jedną całość. Wewnętrzna część akcesorium wykonana jest z termoplastycznego poliuretanu opinającego szczelnym pancerzem tył obudowy smartfona, za to zewnętrzna nasadka jest kolorowym dopełnieniem zabezpieczenia.

Wspólną cechą nowych linii akcesoriów dedykowanych sprzętom Apple jest optymalna ochrona umożliwiająca jednocześnie swobodny dostęp do przycisków i portów rozlokowanych na obudowie urządzeń.

Ceny: 29.90 – 69.90 zł

Więcej informacji znajdziesz na: www.xqisit.com | www.strax.com

 

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *