1

Wysyłaj SMS z iPhone na ekranie komputera

1

t_002

W Cydii pojawiła się interesująca aplikacja o nazwie treasonSMS. Program pozwala na pisanie SMSów na ekranie komputera, a następnie wysłanie ich z wykorzystaniem naszego telefonu iPhone. Jeżeli nie lubicie klawiatury ekranowej iPhone, a musicie napisać kilka dłuższych wiadomości, to aplikacja może być warta uwagi, tym bardziej że jest bezpłatna.

teaserSMS to bardzo prosty program. Po jego instalacji i uruchomieniu, wystarczy że przesuniemy suwak w pozycję ON i aplikacja zaczyna działać. Teraz otwieramy na komputerze przeglądarkę internetową, podajemy adres internetowy wyświetlony w aplikacji na telefonie i gotowe. Widzimy naszą książkę telefoniczną i okno do wpisywania treści wiadomości. Oczywiście nasz telefon i komputer musi być w jednej sieci domowej WiFi.

treasonSMS

Program działa całkiem sprawnie. Niestety poważną wadę – wiadomość może być dostarczona jedynie do osoby, której kontakt jest w naszej książce telefonicznej. Brakuje opcji podawania nowego numeru, pod który ma trafić wiadomość.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Działa elegancko. W końcu nie muszę odrywać się od komputera. Jedyne o czym trzeba pamiętać w trakcie pisania smsów z komputera, to żeby czasem nie rozpędzić się i pisać ze znakami diakrytycznymi 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *