Wygraj iPhone 4 każdego dnia
2

Wygraj iPhone 4 każdego dnia

2

Już od 6.09. br. wszyscy klienci Plusa mogą wziąć udział w konkursie ?Połączenie idealne?, w którym codziennie nagrodą będzie iPhone 4. Wystarczy wysłać SMS-a i udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytania.Konkurs ?Połączenie idealne? będzie trwał ponad miesiąc: od 6.09 do 10.10 br., włącznie z weekendami. Mogą uczestniczyć w nim wszyscy klienci sieci Plus. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a startowego o treści Plus na numer 70208. Następnie uczestnik otrzyma SMS-em pytania z trzema możliwymi odpowiedziami. Będą one dotyczyć sieci Plus, jej marek, usług, ofert, reklam, etc. Każdego dnia trwania konkursu iPhone’a 4 wygrywa osoba, która najszybciej prawidłowo odpowie na pytania.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. nawet fajny pomysł z tym konkursem iPhone’a w Plusie.
    Oferta premierowa też w sumie nie najgorsza, ale troszkę jednak brakuje mi tych konkurencyjnych cen smartfona. Powinna być większa konkurencja między operatorami, a tak Orange dał najtaniej a u reszty, no może po za Erą, ceny jak dla mnie nie do przyjęcia. Dla klientów Orange spoko, ale ja się pytam co z pozostałymi? Mogliby się bardziej trochę skupić na samej ofercie i cenach, niż później dodatkowych konkursach,

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *