0

Wygraj iPada w konkursie płatności.pl i mBank

0

Użytkownicy popularnego komunikatora Gadu-Gadu mogą także wziąć udział w nowym konkursie zorganizowanym przez serwis płatności.pl i mBank. Wystarczy dokonać płatności za pośrednictwem mTRANSFERU za zakup np. startera GaduAIR, czy też doładowania telefonu komórkowego i zaproponować swoje hasło.

Zgodnie z regulaminem konkursu, hasło powinno ciekawie promować transakcje dokonane przy pomocy mTRANSFERU. Z nadesłanych haseł organizatorzy wybiorą pięć najciekawszych, a ich autorów nagrodzą nagrodami – m.in. nowoczesnymi iPadami, torbami na laptopa pełnymi niespodzianek oraz bonami, uprawniającymi do zakupów w kwiaciarni internetowej.

https://www.mbank.com.pl/mTRANSFER to narzędzie płatnicze mBanku, dostępne w blisko połowie polskich sklepów internetowych. Pozwala na bezpieczne i szybkie dokonywanie e-przelewów wprost z rachunku bankowego na konto wirtualnego sklepu.

Konkurs potrwa do 5 listopada br.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *