Wygraj aplikację Demotywatory na iPhone!
5

Wygraj aplikację Demotywatory na iPhone!

5

Serwis internetowy AppleMobile.pl wraz z portalem społecznościowym Demotywatory.pl startuje z małą akcją konkursową, w której można wygrać trzy bezpłatne licencje na aplikację Demotywatory znajdującą się w AppStore.

Aby zdobyć darmową licencję na aplikację Demotywatory, która znajduję się w AppStore, należy tylko poinformować o fakcie uczestniczenia w konkursie na swoim profilu w serwisie mikroblogowym. Jeszcze jednym warunkiem jest dodanie nas do obserwowanych.

Na swoim profilu w serwisie mikroblogowym – blip.pl, flaker.pl, twitter.com oraz facebook – należy napisać poniższą treść, a następnie skopiować link do tej wiadomości w komentarzu pod tym tekstem. Licencje otrzyma 1, 3 i 6 osoba z wpisem w komentarzach.

Tekst do umieszczenia to:
Chce wygrać aplikację Demotywatory w serwisie https://AppleMobile.pl

Konkurs wystartował, do dzieła! 🙂

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(5)

  1. Paweł, Ber oraz radoslawowy podeśoijcie na adres redakcja (małpa) applemobile kropka pl, numery IMEI swoich iPhone`ów, aby dostać licencje.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *