Home Newsy Wygląd nowych iPadów okiem Martina Hajeka
Wygląd nowych iPadów okiem Martina Hajeka
0

Wygląd nowych iPadów okiem Martina Hajeka

0

Ikona

Choć prawdopodobny wygląd nadchodzącego iPada Air jest już wszystkim znany za sprawą plotek jakie od dłuższego czasu krążą po sieci, to jednak czwartkowa rzeczywistość może okazać się pod kątem designu rozbieżna.

Zaskoczeniem dla większości osób wyczekujących nowych tabletów od Apple byłaby z pewnością inna ich konstrukcja, daleka od tego z czym obcujemy od kilku miesięcy w sieci. A co jeśli iPad Air 2 oraz mini Retina 3 wyglądałyby finalnie jak najnowszy koncept Martina Hajeka?

1

Grafik znany z wielu ciekawych wizualizacji sprzętu od Apple na dwa dni przed konferencją postanowił przedstawić swój pomysł na konstrukcję tychże urządzeń wzorując się na wyglądzie iPhone’a 6 oraz 6 Plus. Stąd też jego praca obfituje w zaokrąglone boki obudowy, wystającą tylną kamerę, czy wstawki z tworzywa sztucznego, które są znakiem rozpoznawalnym tegorocznych smartfonów.

2

Niestety na grafikach nie widać w całości przedniej części konceptu iPada Air oraz mini Retina, choć nie trudno ją sobie samemu wykreować w wyobraźni.

3

Przyznam, że przedstawiona przez Martina wizja bardzo przypadła mi do gustu, a jak będzie z designem tabletów faktycznie przekonamy się już w ten czwartek.

Źródło: 9To5Mac, Martin Hajek

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)