6

Własna strona internetowa dzięki kreatorowi stron www na pl.mfirma.eu

6

Kilka dni temu obchodziliśmy 25 lecie podłączenia Polski do globalnej sieci internetowej. Już ponad połowa Polaków korzysta z internetu każdego dnia. Wraz z postępem Internet przestał być dobrem luksusowym, stając się medium powszechnym i naturalnym jak telewizja czy radio. To dlatego internet jest idealnym miejscem do pozyskania nowych klientów dla swojej firmy.

Internauci poszukują w sieci różnych rzeczy. Jedni szukają rozrywki w postaci filmów czy muzyki. Inni kontaktują się z rodziną lub znajomymi, publikując zdjęcia i filmy na popularnych portalach społecznościowych. Zapewne każdy z internautów niejeden raz poszukiwał informacji na temat specjalistów lub punktów sprzedaży, które w danej chwili były mu potrzebne. To dlatego kiedyś było powiedzenie, że gdy nie ma Cię w internecie to nie istniejesz.

Jeżeli Twoja firma nie posiada strony internetowej, całą ta wielomilionowa rzesza internautów prawdopodobnie nigdy o tobie nie usłyszy, a wiec także nigdy nie stanie się Twoim klientem. Dlatego tak ważne jest pojawienie się w sieci. Internet ułatwia Klientom znalezienie potrzebnej jej firmy.

Z serwisem MamFire.pl możliwe jest stworzenie firmowej strony internetowej w 5 minut za pomocą przyjaznego kreatora. Wystarczy wybrać kategorię, wskazać pasujący dla ciebie szablon, edytować opis działalności i dodać kilka zdjęć prezentujących Twoją pracę. Tyle. Twoja strona będzie gotowa na przyjęcie nowych klientów.

MamFirme.pl daje ogromne możliwości w spersonalizowania wyglądu wybranego szbalony do własnych potrzeb. Możliwości są duże, można zmienić rozstaw kolumn, kolorystykę, dodac obsługę komunikatorów czy zaawansowane motywy graficzne. W bardzo prosty sposób możliwe jest również stworzenie własnej domeny, pod którą będzie widniała strona oraz adresu poczty elektronicznej w naszej domenie.

Internet, to nie tylko kopalnia wiedzy. To doskonałe narzędzie umożliwiające zwiększenie zainteresowania Twoimi usługami lub sprzedawanym towarem. Na https://pl.mfirma.eu/ założenie strony jest bezpłatne. Także domenę otrzymamy w prezencie. Dzięki temu w kilka chwil stworzymy stronę na bazie jednego z 1000 dostepnych szablonów i zaistniejemy w sieci.

Gdy nasza strona będzie już gotowa, panel klient zaiferuje nam wiele dodatkowych i praktycznych funkcji, jak chociażby monitorowanie pozycji naszej witryny w wyszukiwarce internetowej Google. To zapomoca Google najwięcej Internautów poszukuje informacji w sieci. Dlatego zajmowanie pozycji naszej witryny w pierwszej dziesiątce stron pozwala wielu firmom znacznie zwiększyć sprzedaż czy zainteresowanie swoimi usługami.

 

*Artykuł sponsorowany

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(6)

  1. Warto też wypróbować https://webwavecms.com – aplikację do tworzenia stron internetowych bez kodowania. Wszystko obsługuje się za pomocą myszki 'przeciągnij i upuść’. Strony można tworzyć z dokładnością do jednego pixela. Jest też duży wybór szablonów (choć naprawdę najlepsze projekty powstają 'od zera’!).

    Jeśli coś jest nie jasne to służymy pomocą na czacie (odpowiadamy natychmiast), mailowo lub telefonicznie. Wszystko oczywiście po polsku.

    Jeśli chcecie się przekonać jak łatwe jest tworzenie stron w WebWave to zapraszam Was na darmowy Webinar, który osobiście poprowadzę: https://webwavecms.clickmeeting.pl/jak-stworzyc-wlasna-strone-internetowa-bez-kodowania/register

    Zapraszam! 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *