Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Wirtualna Polska z aplikacją na iPhone i iPod Touch
Wirtualna Polska z aplikacją na iPhone i iPod Touch

Wirtualna Polska z aplikacją na iPhone i iPod Touch

0

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na telefony iPhone i odtwarzacze iPod touch. ?Info WP.PL? zapewnia posiadaczom tych urządzeń stały, bezpłatny dostęp do kluczowych serwisów portalu: wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii.

Aplikację podzielono na trzy części: wiadomości z Polski i ze świata, sport (najważniejsze informacje z dodatkowym podziałem na Ekstraklasę i Formułę 1, m.in. newsy, galerie zdjęć, tabele, terminarze, wyniki) oraz finanse – najważniejsze wiadomości, komentarze dzienne, notowania giełdowe, kursy walut. Za pomocą aplikacji można także sprawdzić prognozę pogody dla kilkudziesięciu największych miast w Polsce.

Wirtualna Polska od zawsze wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom i rosnącym wymaganiom użytkowników. Stworzenie aplikacji na iPhone?y i iPody jest kontynuacją działań portalu w zakresie serwisów i aplikacji mobilnych – mówi Paweł Janecki z WP, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek. – Od października posiadacze iPadów mogą korzystać z pierwszej polskiej portalowej aplikacji na tablety – WP.PL Info. Od grudnia jest dostępna podobna aplikacja na system Android. Teraz poszerzamy ofertę również dla posiadaczy smarfonów i odtwarzaczy multimedialnych marki Apple.

Info WP.PL na iPhone i iPod można bezpłatnie ściągać ze sklepu Apple, App Store. Aplikacja już teraz cieszy się dużą popularnością – dziennie pobierana jest blisko 1200 razy. Również w sklepie App Store dostępna jest aplikacja Wirtualnej Polski na iPada.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *