Wirtualna Polska z aplikacją na iPada
0

Wirtualna Polska z aplikacją na iPada

0

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na iPada. Posiadacze tabletu mogą od teraz w wygodny i szybki sposób korzystać z kluczowych serwisów informacyjnych WP. Do ich dyspozycji są największe bloki tematyczne portalu: Wiadomości, Sport, Finanse.

Na aplikację ?WP.PL Info? składa się kontent trzech popularnych kategorii informacyjnych Wirtualnej Polski: Wiadomości, Sportu, Finansów. Aplikacja pozwala – wygodniej, niż za pośrednictwem przeglądarki – czytać najświeższe newsy, monitorować indeksy giełdowe i tabelę Ekstraklasy, oglądać galerie zdjęć, stanowiące ilustrację do bieżących informacji. Posiadacze tabletów mogą też sprawdzać aktualną prognozę pogody.

WP to pierwszy portal w Polsce, który uruchomił specjalną aplikację na iPada. Potwierdzamy tym samym, że jesteśmy nowocześni i błyskawicznie odpowiadamy na potrzeby rynku. Aplikacja ?WP.PL Info? zapewnia użytkownikom szybkie i łatwe korzystanie z naszych najważniejszych serwisów newsowych, z informacji, do których z zasady chcemy mieć dostęp w pierwszej kolejności ? mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski.

Aby korzystać z aplikacji, należy ściągnąć ją ze sklepu internetowego Apple – iTunes AppStore – i zainstalować na swoim iPadzie. Proces instalacji jest bardzo prosty, a w przypadku ściągnięcia aplikacji bezpośrednio na tablet – w pełni automatyczny.

Szczegóły dotyczące instalowania ?WP.PL Info? i jej użytkowania można znaleźć w witrynie
https://info.mini.wp.pl/ipad.html

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.