Home Newsy Wielki mały głośnik. JBL Flip2
Wielki mały głośnik.  JBL Flip2
0

Wielki mały głośnik. JBL Flip2

0

JBL Flip 2 Office

Flip 2 – kieszonkowa, bezprzewodowa kolumienka głośnikowa ze znaczkiem JBL – to jeden z ośmiu produktów Harmana, wyróżnionych nagrodami CES Innovation Award podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Użytkowej (International Consumer Electronics Show) w Las Vegas.

Niezastąpiony towarzysz rodzinnych wypraw na łono natury? A może mieszczące się w dłoni, terenowe centrum rozrywki? Takie rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy, gdy patrzy na ten maleńki (16×6,5 cm), lekki i poręczny zestaw głośnikowy, którego dwa 40-milimetrowe głośniki i port basowy zapewniają tak pełne brzmienie tonów niskich i wokali oraz dynamiczną głębię odsłuchu, że mimowolnie szuka się wzrokiem innego, znacznie masywniejszego źródła dźwięku.

Image - Flip2 Black (3D View on white 01)

Wbudowany mikrofon oraz opatentowany układ eliminacji zniekształceń i szumów SoundClear uniwersalizuje funkcje kolumienki, czyniąc zeń także precyzyjny zestaw głośnomówiący o regulowanym poziomie głośności. Jeśli do tego dodać, że urządzenie obsługuje technologię Bluetooth, umożliwiającą strumieniowe odtwarzanie dźwięku stereo (przy użyciu funkcji NFC) z każdego smartfonu i tabletu,  to szybko zrozumiemy, że Flip 2 to absolutny must have podczas każdego wypadu za miasto.

Image - Flip2 Group (3D View on white 01)

Właśnie z myślą o terenowym zastosowaniu urządzenie wyposażono w mięsisty pokrowiec, w którym można go wrzucić do torby, plecaka lub wprost do bagażnika samochodu, oraz we wbudowany akumulator litowo-polimerowy, dający gwarancję do 5 godzin grania na jednym ładowaniu.

 

JBL Flip 2 – Cena 599 zł

 

 

DANE TECHNICZNE:

Głośniki: 2 x 40mm

Moc wzmacniacza: 2x 6 W

Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz

Współczynnik S/N: 80dB

Źródła: Liniowe (Aux) i Bluetooth

Bateria: Litowo polimerowa (3,7V, 2000mAh, 7,4Wh)

Czas pracy: ok. 5 godzin (zależnie od głośności)

Czas ładowania: 3 godziny

Wymiary: 65mm x 160 mm

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Moc Bluetooth: 0 – 4 dBm

Modulacja B: GFSK, ./4 DQPSK, 8DPSK

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)