0

Wielkanocna promocja i aktualizacja MobileNavigator’a dla iPhone’a

0

mobilenavigator iphone Na Święta NAVIGON obniża cenę swojego oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator w wersji na iPhone’a. Od 31 marca do 12 kwietnia wersja europejska będzie dostępna za równowartość 59.99 Euro (standardowa cena to 89.99 Euro), a wersja regionalna (w tym mapa Polski) za 49.99 Euro zamiast standardowych 69.99 Euro.

Do ściągnięcia dostępna jest już również bezpłatna aktualizacja MobileNavigator do wersji 1.5.0. Dzięki niej oprogramowanie daje możliwość większej personalizacji – nowa funkcja NAVIGON MyRoutes proponuje kierowcy najlepszą, dostosowaną do nawyków trasę, a dzięki połączeniu z takimi serwisami społecznościowymi jak Facebook czy Twitter, kierowcy mogą poinformować znajomych gdzie się aktualnie znajdują, jaki jest cel podróży oraz kiedy do niego dotrą.

Dla jeszcze większego komfortu, oprogramowanie MobileNavigator w wersji 1.5.0 może być wyposażone w dwie dodatkowe funkcje – Panorama View 3D , która pomaga w lepszej orientacji dzięki wyświetlaniu rzeźby terenu oraz Traffic Live, która dostarcza kierowcy informacji na temat korków i innych utrudnień na drodze, automatycznie proponując alternatywną trasę. Funkcja Panorama View 3D kosztuje równowartość 9.99 Euro, a Traffic Live – 19.99 Euro.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *