0

Więcej mocy dla iPhone?a

0

makali

iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce, uzupełnił ofertę urządzeń kompatybilnych ze sprzętem Apple o nowy model ładowarki Macally – Powerlink8 do iPhone’a. Urządzenie pozwala naładować iPhona lub iPoda touch nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

Wyczerpana bateria w najmniej odpowiednim momencie, na 10 minut przed końcem filmu lub w trakcie wyjątkowo ważnej rozmowy przez telefon, jest problemem, z którym prawdopodobnie każdy miał kiedyś do czynienia. Z myślą o tych, którzy używają iPhone?ów i iPodów touch firma Macally przygotowała nową, ulepszoną wersję ?awaryjnego? zasilacza.

makali2

Powerlink8 oferuje powiększoną do 750mAh baterię, która pozwala na wydłużenie czasu rozmów o 3,5 godziny, a odtwarzanie plików video aż o 1,5h. Oprócz 30-pinowego złącza, urządzenie wyposażone jest w port USB, który pozwala na ładowanie i synchronizację danych z komputerem. Diody informujące o stanie baterii umieszczone są na obudowie, a mała waga (35 gram) sprawia, że urządzenie podłączone do iPhone’a nie ma wpływu na komfort użytkowania.

– Portable Battery Charger Powerlink8 to rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w drodze, poza domem lub biurem, którym zależy na ciągłej dyspozycyjności i bycia ?pod telefonem? – mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource S.A.

Bateria współpracuje ze wszystkimi modelami iPhone’a, iPoda Touch i iPodów wyposażonych w 30-pinowe złącze. Sugerowana cena brutto urządzenia to 125 PLN.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *