Wibratory Smart na targach IFA: Satisfyer triumfuje!

Wibratory Smart na targach IFA: Satisfyer triumfuje!

0

Wibratory Smart na targach IFA: Satisfyer triumfuje!

0

Co mają wspólnego targi technologiczne i niemiecka marka gadżetów erotycznych? Jak się okazuje, bardzo dużo! Satisfyer wykorzystuje do produkcji swoich zabawek dla dorosłych najnowsze technologie, które są przedmiotem żywego zainteresowania.

Bez względu na nasze prywatne zainteresowania i przyzwyczajenia: świat nieustannie idzie do przodu i nie sposób tego uniknąć. A gdzie możemy dowiedzieć się o najnowszych cudach techniki jak nie na targach IFA? W tym roku swoje osiągnięcia zaprezentował niemiecki producent Satisfyer.

Młoda marka gadżetów erotycznych na tegorocznych targach IFA

Powszechnie określana jako targi IFA, Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD, na corocznych spotkaniach prezentuje nowinki technologiczne i najciekawsze produkty z branży użytkowej. Zatem jest to wystawa o dużym znaczeniu praktycznym, ponieważ najnowsze technologie prezentowane przez twórców i znane branże, między innymi Samsung, są wykorzystywane w codziennym życiu.

Obecność erotycznej marki Satisfyer może być dla niektórych zaskoczeniem. Zdziwienie szybko mija, kiedy usłyszymy relację ze spotkania na tegorocznych targach IFA. Nowoczesne wibratory smart od Satifyer wykorzystują innowacyjne technologie w celu sprawiania przyjemności. Bardzo praktycznie, prawda? Tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć niemieckiego producenta Satisfyer, iż wiemy, że marka obecna jest na rynku zaledwie od 2016 roku. Od tamtego czasu firma stała się jedną z najpopularniejszych na świecie. Producent doskonale łączy świetną jakość gadżetów erotycznych z dobrą ceną. Jeśli więc obawiacie się, że inteligentne wibratory Satisfyer nie są na każdą kieszeń, będziecie zaskoczeni, bo może pozwolić sobie na nie praktycznie każdy!

Wibratory smart, czyli jakie?

Nowoczesne wibratory marki Satisfyer to tzw. wibratory smart, czyli takie, które sterowane są za pomocą darmowej aplikacji na telefon. Wibratory sterowane smartfonem zrobiły się bardzo popularne na przestrzeni ostatnich 2 lat, a Satisfyer połączył tę możliwość z wyjątkowymi właściwościami swoich akcesoriów erotycznych. Dzięki temu mamy nie tylko wibrujące zabawki dla dorosłych, ale również takie, które wykorzystują technologię Air Pulse i stymulują strefy erogenne za pomocą fal powietrza. Dzięki aplikacji możemy, między innymi:

  • Tworzyć własne tryby stymulacji
  • Sterować gadżetem na dowolną odległość
  • Sterować wibratorem za pomocą głosu lub muzyki
  • Zapraszać partnera do sterowania gadżetem

W dodatku warto wspomnieć, że oprócz zaawansowanych technologii, gadżety erotyczne Satisfyer są wykonane z bezpiecznych materiałów bardzo dobrej jakości. Głównie jest to silikon medyczny, który nie uczula i przyczynia się do wysokiej trwałości zabawki erotycznej. Smart wibratory są estetycznie pakowane i dostępne w wielu rodzajach, co pozwala na sprostanie wymogom bardzo zróżnicowanych gustów kobiet z całego świata, do których producent kieruje swoją ofertę.

Orgazm w 5 minut u kobiet z całego świata!

Jak tłumaczy przedstawicielka Satisfyer, reprezentująca markę na targach IFA, celem zabawek erotycznych Satisfyer jest umożliwienie kobietom z całego świata przeżywanie wyjątkowej przyjemności. I to nie byle jakiej, ponieważ ma to być orgazm w ciągu 5 minut! Biorąc pod uwagę wyjątkowe działanie akcesoriów dla kobiet od Satisfyer, jesteśmy skłonni sądzić, że zdecydowanie jest to możliwe!

Artykuł przygotowany przez partnera
tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.