0

Webinside.pl w wersji na iPhone

0

Webinside.pl dla iPhone Znany polski serwis branżowy Webinside.pl przygotował mobilną stronę internetową oraz aplikację dedykowaną na telefony iPhone. Wersja na urządzenia mobilne zawiera najnowsze wiadomości, wpisy na blogach i publikacje, które ostatnio ukazały się na łamach serwisu.

Dostęp do strony jest w pełni darmowy oraz pozbawiony reklam. Dzięki temu, ze jedynym elementem graficznym wersji mobilnej jest logo witryny, przeglądanie strony odbywa się w szybki sposób na każdym rodzaju połączenia.

Tytanowy iPhone 3GS

Według danych Opery, Internet mobilny w Polsce rośne w tempie prawie 100 proc. w skali rocznej. Zaobserwowaliśmy to także analizując ruch naszej witryny, mimo iż do tej pory nie udostępnialiśmy żadnych narzędzi na urządzenia mobilne – powiedział Dawid Kulbaka, redaktor naczelny serwisu Webinside.pl.

Adobe Acrobat Connect dla iPhona

Dla użytkowników oprócz strony webinside.pl/m zoptymalizowanej pod kątem telefonów i przygotowana została darmowa aplikacja iWebinside na telefony iPhone, która jest czytnikiem najnowszych informacji pochodzących z Webinside.pl. Program w polskiej wersji językowej można pobrać ze sklepu iTunes: https://itunes.apple.com/pl/app/iwebinside/id352814856?mt=8.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *