0

Warsztaty Pro Studio Series 20 firmy Apple 25 lutego

0

pro studio series 2010 Firma Apple zorganizuje w Polsce 25 lutego 2010 roku warsztaty Pro Studio Series 2010 na temat programów Logic Studio i Final Cut Studio. Przewidziane są również inne atrakcje.

Zaplanowana na 25 lutego w warszawskim Multikinie Ursynów prezentacja nowych pakietów programów Logic Studio i Final Cut Studio cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na stronie internetowej eventu: www.isource.pl/proseries rejestrują się zarówno osoby prywatne, zainteresowane tematem, jak i profesjonaliści, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na potrzeby studia nagrań.

Podczas Pro Series eksperci z Apple zaprezentują ponad 200 nowych funkcji programów, które sprawiają że praca z projektami audio i video staje się jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. W trakcie sesji poświęconej Logic Studio zaprezentowane zostaną zaawansowane narzędzia produkcyjne dla branży muzycznej. Natomiast druga część spotkania poświęcona będzie oprogramowaniu Final Cut Studio jako pakietowi programów znacznie ułatwiających i przyspieszających proces postprodukcji. Warto zaznaczyć, że dla wszystkich uczestników imprezy przewidziana jest specjalna oferta promocyjna.

To jednak nie koniec atrakcji. Firma Canon obejmując patronat nad imprezą przygotował specjalny pokaz swojego sprzętu. Tym razem największy nacisk zostanie położony na funkcje nagrywania filmów Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie nowy model Canon EOS 550D. Uczestnicy Pro Series będą mieli okazję poznać możliwości, jakie stwarza EOS SYSTEM i nowe technologie Canona. O ich funkcjach, specyfice oraz nowych możliwościach, jakie dają zarówno zwykłym użytkownikom, jak i profesjonalistom opowiedzą Rober Woźniak z Canon Polska i Filip Kovcin z Euro Broadcast Hire Polska. Prezentowane będą również Canon EOS 1D MarkIV, Canon 5D Mark II oraz EOS 7D. Są to urządzenia, które znajdują zastosowanie nie tylko jako aparaty fotograficzne, ale także profesjonalne kamery video.

25 lutego coraz bliżej, a liczba miejsc jest ograniczona. To ostatnia okazja, aby zarejestrować się i wziąć udział w wydarzeniu:
www.isource.pl/proseries

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *