0

Warsztaty Apple Leadership Series w Warszawie

0

Apple Leadership Series Firma iSource, wyłączny dystrybutor rozwiązań Apple w Polsce, zaprasza pracowników placówek oświatowych na konferencję oraz interaktywne warsztaty The Education Leadership Series: Learning With Apple, które odbędą się 23 i 24 marca br. w Warszawie. Wydarzenie będzie dotyczyło najnowszych rozwiązań firmy Apple, dedykowanych szkołom oraz uczelniom wyższym.

Inwestowanie w rozwój technologii w szkołach jest w dzisiejszych czasach podstawowym kierunkiem doskonalenia nauczania. Według badań, im większy dostęp do metod nauczania opartych na nowoczesnych technologiach mają uczniowie, tym większe wykazują zaangażowanie i tym lepsze są ich wyniki w nauce. Z myślą o tym, Apple oferuje narzędzia, które pomagają w stworzeniu nowoczesnego środowiska nauczania w każdej klasie i sali wykładowej.
Konferencja Learning With Apple ma na celu przybliżanie zarówno publicznym, jak i niepublicznym placówkom oświatowym najnowszych technologii, za pomocą szkoleń, konferencji oraz dedykowanych ofert promocyjnych.

Konferencja zainteresuje w szczególności osoby odpowiedzialne za informatyzację szkól, nauczycieli oraz dyrektorów, którym zależy
na pracy w nowoczesnych placówkach. Technologia kształtuje sposób, w jaki uczniowie i studenci na co dzień kontaktują się ze światem, tak więc najlepszą metodą podniesienia poziomu nauki jest wykorzystanie narzędzi i multimediów, które są im już znane. Dzięki produktom Apple dla szkół jest to zadanie nie tylko możliwe, ale wyjątkowo łatwe
– zachęca Magdalena Mroczkowska, Marketing Manager z iSource S.A.

Podczas Learning With Apple poza wykładami merytorycznymi odbędą się także praktyczne warsztaty interaktywne. Uczestnicy będą mieli okazję poznać ciekawe rozwiązania dla szkolnictwa na wszystkich poziomach, jak również dla szkół profilowanych i placówek edukacji specjalnej.

Naszym zamierzeniem jest nie tylko opowiedzenie, jakie rozwiązania technologiczne dla szkół i uczelni ma do zaoferowania Apple, ale też przeprowadzenie z kadrą pedagogiczną interaktywnych warsztatów, podczas których uczestnicy samodzielnie zapoznają się z narzędziami informatycznymi wpływającymi na doskonalenie procesu nauczania ? dodaje Piotr Żelakiewicz, Dyrektor Sprzedaży w iSource S.A.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *