0

VIASMS.PL pozwala pożyczyć pieniądze przez telefon

VIASMS.PL pozwala pożyczyć pieniądze przez telefon
0

Choć w Polsce nie mamy jeszcze możliwości płacenia za pomocą iPhone’a i usługi Apple Pay, to dzięki firmie VIASMS.PL możemy szybko i bezproblemowego na ekranie telefonu pożyczyć trochę gotówki. Co ważne, robiąc to po raz pierwszy, nie zapłacimy ani złotówki za tę pożyczkę.

Firm pozwalających pożyczyć drobne kwoty na polskim rynku powstało w ostatnim czasie co raz więcej. Co raz bardziej rygorystyczne podejście banków do nieskazitelnej historii kredytowej i wyśrubowane wymagania do spełnienia, by otrzymać nawet na wielki kredyt sprawiają, że na rynku powstało wiele podmiotów, które pożyczają nieduże kwoty na krótki okres czasu.

Jeszcze do niedawna takimi instytucjami były otwierające się wszędzie jak grzyby po deszcze lombardy, w których pożyczkę można było wziąć w zasadzie od ręki. Jednak choć lombard nie wymaga od Klienta zaświadczenia o zarobkach, odpowiedniej historii kredytowej czy braku wpisu do BIK, to niestety wymaga zastawu, który w przypadku niespłacenia pożyczki, może ulec przepadkowi na rzecz lombardu.

To rodzi nie tylko problemy wynikające z konieczności terminowego spłacenia zaciągniętej pożyczki, ale wymaga również posiadania od pożyczającego atrakcyjnego dobra, które owym zastawem może być. W przypadku firmy VIASMS.PL pożyczający nie musi dysponować żadnym zastawem. Nie jest także wymagane żadne zaświadczenie o zarobkach, czysta karta w BIK lub bogato udokumentowana historia kredytowa z pozytywną oceną.

Szybkie pożyczki w VIASMS.PL wystarczy za pomocą wyświetlonego na ekranie suwaka wskazać kwotę jaką chcemy pożyczyć, zarejestrować się i na podane podczas rejestracji konto zostanie przesłana gotówka. Pożyczkę zwracamy w dokładnie ten sam sposób, przelewając pożyczoną kwotę wraz z prowizję na konto VIASMS.PL w tytule podają swój ID Klienta nadany podczas rejestracji. Tyle.

Pożyczanie w VIASMS.PL jest wiec proste, bezpieczne i nie wymaga zbyt wielu formalności. Kredyty chwilówki są dobrą alternatywą dla bankowych kredytów czy usług lombardu w chwili, gdy nagle potrzebujemy niewielkiej kwoty pieniędzy, którą chcemy stosunkowo szybko spłacić.

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *