Wymiana wyświetlacza iPhone (ZAMIENNIK)

Wymiana wyświetlacza iPhone (ZAMIENNIK)

Powrót

 • iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Masz uszkodzony wyświetlacz iPhone 13 Mini? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług serwisowych w Szczecinie! Oferujemy efektywną wymianę wyświetlacza w konkurencyjnych cenach. Zabezpiecz swoje urządzenie przed dalszymi uszkodzeniami i ciesz się jak nowym iPhone'em! Zadzwoń do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 13 : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 13 : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Czy Twój iPhone 13 uległ uszkodzeniu wyświetlacza? Nasz serwis w Szczecinie specjalizuje się w wymianach na zamienniki, które zachowują oryginalną jakość obrazu i funkcjonalność dotyku. Skorzystaj z profesjonalnej, szybkiej i ekonomicznej naprawy z gwarancją jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na naprawę i przywrócić Twój iPhone 13 do idealnego stanu!

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Jeżeli masz telefon iPhone 12 Pro Max ze zbitą szybką i nie chcesz inwestować w drogi oryginalny wyświetlacz, to mamy dla ciebie alternatywną opcję wymiany wyświetlacza iPhone 12 Pro Max na zamiennik, który jest równie dobry co oryginał, ale kosztuje zdecydowanie mniej. Na naprawę uzyskasz gwarancję, a usługę wykonamy na miejscu.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 12 Mini: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Mini: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Najmniejszy z serii dwunastej - iPhone 12 Mini posiada zintegrowany wyświetlacz. Jeżeli potrzebujesz naprawić zbitą szybkę wyświetlacza w telefonie iPhone 12 Mini na tańszym zamienniku, oferujemy ekspresową usługę naprawy na najwyższej jakości zamienniku wyświetlacza dla iPhone'a 12 Mini w Szczecinie na Wojska Polskiego 50.

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 12 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Nowy wyświetlacz zainstalujesz w serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Twój iPhone 12 Pro może zostać naprawiony od ręki i bez kasowania danych na zamienniku wyświetlacza lub oryginalnym wyświetlaczu Retina - ty płacisz, więc ty wybierasz!

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone 12: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Naprawa wyświetlacza ze zbitą szybką w iPhonie 12 na zamienniku, to propozycja dla osób wrażliwych cenowo, poszukującej najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Cena zawiera nowy komponent ekranu, nowy głośnik, nową uszczelkę oraz usługę montażu. To wiele za niewiele. Zapraszamy do naszego serwisu wszystkie osoby potrzebujące naprawić ekran telefonu iPhone 12 ekspresowo i budżetowo!

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 11 Pro Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11 Pro Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Naprawisz u nas zbity wyświetlacz i niedziałający dotyk w iPhone 11 Pro Max na zamienniku wyświetlacza wysokiej jakości, który spełnia wszelkie standardy współpracy z telefonem iPhone 11 Pro Max. Nowy ekran zainstalujesz u nas od ręki i bez usuwania pamięci telefonu. Podczas naprawy nie stracisz żadnej funkcji, w tym Face ID czy True Tone.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 45 minut
 • iPhone 11 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Interesujesz się naprawą szybki w iPhonie 11 Pro, ale przeraża Cię koszt oryginalnego wyświetlacza? Ta oferta wysokiej jakości zamiennika wyświetlacza dla iPhone 11 Pro jest dla Ciebie! Oferujemy najwyższej jakości zamiennik, który niewiele ustępuję oryginałowi, ale jest zdecydowanie tańszy. Cena zawiera profesjonalny montaż, część na wymianę oraz długą gwarancję.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 35 minut
 • iPhone 11: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Telefon iPhone 11 ze zbitą szybką naprawisz w serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Serwis ten oferuje naprawę na miejscu na oryginalnych częściach, ale również na zamienniku wyświetlacza. Zamiennik jest wysokiej jakości i możemy go zainstalować na miejscu już w 30 minut i bez kasowania danych z pamięci.

  Cena wymiany: 399zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone XS Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone XS Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Rozbity ekran w telefonie Apple iPhone XS MAX można z powodzeniem naprawić - szybko i bez kasowania danych z pamięci, a dzięki dostępnym wysokiej jakości zamiennikom wyświetlacza dla iPhone XS Max, teraz także w atrakcyjnej cenie z profesjonalnym montażem. Napraw zbitą szybkę telefonu iPhone XS Max korzystając z wysokiej jakości zamiennika wyświetlacza, który jakością niewiele odstaje od oryginału. Ciesz się sprawnym telefonem z długą gwarancją.

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone Xr: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone Xr: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Wartość telefonu iPhone Xr w stosunku do ceny oryginalnego wyświetlacza jest dość niska. Dlatego oferujemy jako alternatywę wysokiej jakości zamiennik wyświetlacza dla iPhone Xr, który zainstalujemy w Twoim telefonie ekspresowo w około 30 minut. Na usługę naprawy otrzymasz pisemną gwarancję. Skorzystaj z serwisu APPLEMOBILE w Szczecinie i napraw iPhone Xr ze zbitą szybką na wysokiej klasy zamienniku wyświetlacza w rozsądnej cenie.

  Cena wymiany: 399 zł
  Czas wymianu: 30 minut
 • iPhone XS : wymiana ekranu na zamiennik

  iPhone XS : wymiana ekranu na zamiennik

  Zainstaluj zamiennik wyświetlacza dla iPhone XS i poczuj czym jest dobra jakość w rozsądnej cenie. . Ciesz się sprawnym telefonem z nowym ekranem wysokiej jakości nie wydając dużej kwoty. Korzystaj z telefonu jak dotychczas bez utraty funkcji. Na ekran otrzymasz gwarancję jak przy oryginalnym panelu Apple Retina.

  Cena wymiany: 450 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone X : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone X : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Dobra jakość w rozsądnej cenie. Zainstaluj zamiennik wyświetlacza dla iPhone X. Ciesz się sprawnym telefonem z nowym ekranem wysokiej jakości nie wydając dużej kwoty.

  Cena wymiany: 450 zł
  Czas wymiany: 30 minut