Usługi serwisowe AppleMobile.pl
1

Usługi serwisowe AppleMobile.pl

1

Internetowy serwis AppleMobile.pl pragnie zachęcić do skorzystania z usług serwisowych urządzeń mobilnych Apple, w ramach serwisu pogwarancyjnego. AppleMobile.pl nawiązało długofalową współpracę z serwisem telefonów komórkowych Apollo – firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się naprawą telefonów oraz kieszonkowej elektroniki użytkowej już od wielu lat.

W ramach współpracy, firma Apollo oferuje naprawy urządzeń mobilnych Apple takich jak:

 • Telefony iPhone
 • Odtwarzacze iPod
 • Tablet iPad
 • Stacje dokujące

  Wykonujemy naprawy programowe oraz sprzętowe. Większość usług wykonywana jest jeszcze tego samego dnia, w którym urządzenie zostanie do nas dostarczone. Ponadto wykonujemy zlecenia specjalne oraz expressowe. Naprawiamy najnowsze urządzenia dostępne na rynku, jak iPad czy iPhone 4! Swój gadżet oddajesz do firmy legalnie działającej od wielu lat na rynku. Nie powierzaj swojego urządzenia pseudo serwisom, naprawiającym elektronikę na kolanie lub w kawiarniach centrów handlowych. Wybierz AppleMobile.pl

  Gdzie dostarczyć sprzęt

  Siedziba firmy Apollo współpracującej z AppleMobile.pl, mieści się w centrum Szczecina. Urządzenie można do nas przynieść osobiście lub wysłać pocztą lub kurierem.

  Adres:

  Serwis Apollo

  Michał Gruszka

  Wojska Polskiego 50

  70-475 Szczecin

  www.apollo.szczecin.pl

  W jaki sposób dostarczyć wam sprzęt wysyłkowo?

  Na stronie www.AppleMobile.pl wchodzimy w dział Serwis i wypełniamy formularz zlecenia naprawy.

  Należy rzetelnie wypisać wszystkie informacje. Na wpisany adres email przesłana zostanie dyspozycja potwierdzająca przyjęcie zgłoszenia oraz numer zlecenia. W każdej chwili można sprawdzić status zlecenia podając jego numer oraz numer IMEI urządzenia. Numer IMEI można znaleźć na pudełku, na obudowie, na szufladzie oraz w samym oprogramowaniu w sekcji To urządzenie.

  Obsługa serwisu zmienia statusy naprawy z każdym krokiem działania – od otrzymania przesyłki, po wykonanie ekspertyzy, na naprawie urządzenia kończąc. Klient informowany jest drogą mailową o każdej zmianie statusu. W dowolnej chwili klient może zadzwonić do serwisu i zapytać o swoje urządzenie i postęp pracy.

  Należy pamiętać o odpowiednim zapakowaniu urządzenia. Do środka nie wsadzamy żadnych akcesoriów, chyba że są one niezbędne do prawidłowego działania produktu. Prosimy o wyczerpujący opis usterki, oraz dane do wysyłki i ewentualnej faktury.

  Uwaga! Koszt wysyłki w obie strony pokrywa klient. Apollo zastrzega sobie prawo do nie wysłania urządzenia, za które klient nie wpłacił pieniędzy za wykonanie usługi oraz za przesłanie produktu.

  Klient ma 60 dni od daty poinformowania go o zakończeniu wykonywania usługi, na odebranie urządzenia. W innym wypadku urządzenie zostanie rozebrane na części i sprzedane w celu odzyskania kosztów wykonania usługi.

  Jakie naprawy wykonujemy?

  W naszej aktualnej ofercie znajduje się cała gama usług serwisowych. Zajmujemy się eliminowaniem usterek programowych i sprzętowych. Zaktualizujemy oprogramowaniem w twoim urządzeniu. przywrócimy je do życia po nieudanym zapisie lub modyfikacji, podejmiemy się wykonaniu Jailbreak’a i odblokowaniu ukrytych funkcji. Zdejmujemy też blokady SIMLOCK metodą tymczasową (do kolejnej aktualizacji) ale także permanętną (SIMLOCK ściągany jest na stałe, nie powraca po aktualizacji.

  Jako profesjonaliści, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie użytkownikom, których urządzenia zostały uszkodzone fizycznie. Wymieniamy rozbite szybki i wyświetlacze. Naprawiamy niedziałające iPhony po upadku i zalaniu. Regenerujemy płyty główne z oznakami głębokiej korozji. Reperujemy uszkodzony zasięg, pękniety laminat płyt głownych, rozdarte taśmy, gniazda HF, dock i sloty karty SIM.

  Tym samym jesteśmy najbardziej zaawansowanym serwisem urządzeń mobilnych Apple w zachodniopomorskim i niezwykle konkurencyjnym na terenie całego kraju. Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych. Korzystając z naszych usług masz pewność, że jakość nowych podzespołów nie odbiega od tych, w które fabrycznie wyposażono twój sprzęt. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

  Sprawdź naszą ofertę i cennik! Przejdź na stronę https://applemobile.pl/serwis-telefonow/

  Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

  Comment(1)

  SKOMENTUJ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *