iPhone 11 Pro : Wymiana baterii wraz z BMS z zachowaniem kondycji 100% i bez komunikatu o nieznanej części

iPhone 11 Pro : Wymiana baterii wraz z BMS z zachowaniem kondycji 100% i bez komunikatu o nieznanej części

Wymiana baterii iPhone 11 Pro wraz z BMS z zachowaniem kondycji i bez komunikatu Nieznana część.

Dotyczy modeli: A2160 | A2217 | A2215

Funkcja kondycji baterii dostępna jest w menu telefonu po przejściu w Ustawienia > Bateria > Kondycja baterii i pozwala mniej więcej określić stan zużycia baterii. Jeżeli kondycja baterii wskazuje procentowy poziom zużycia mniejszy niż 84%, bateria jest zużyta i wymaga wymiany w najbliższym czasie.

Jeżeli dodatkowo obok funkcji Kondycja baterii pojawia się napis SERWIS, wymianę baterii należy wykonać bezzwłocznie, ponieważ w każdej chwili telefon może zacząć się wyłączać, przestać się uruchamiać lub bateria może spuchnąć i zniszczyć telefon.

Jeżeli w sekcji Kondycja baterii pojawia się status SERWIS, baterię należy niezwłocznie wymienić, ponieważ może spuchnąć i uszkodzić telefon.

Nowe zabezpieczenie producenta przed ingerencją poza serwisem

W nowych iPhone’ach od modelu XS w górę, Apple wprowadziło zabezpieczenie przed ingerencją poza serwisem producenta, przypisując elektronikę BMS baterii do płyty głównej. Oznacza to, że nawet jeżeli wymienisz samodzielnie całą baterię na nową, oryginalną i czy nawet przełożona z innego iPhone’a, Twój telefon będzie wykrywał baterię jako Nieznaną część. Komunikat nieznana część wcale nie wykrywa oryginalności baterii, a jedynie niezgodność elektroniki BMS w zainstalowanej baterii z płyta główną telefonu. Komunikat o Nieznanej części nie wpływa na działanie baterii i telefonu. Więcej na temat komunikatu Nieznana część przeczytasz w artykule. W serwisie APPLEMOBILE.PL wymienisz ogniwo bez tego kłopotliwego komunikatu i z zachowaniem kondycji!

Wymiana ogniwa baterii z zachowaniem kondycji i bez komunikatu Nieznana część w APPLEMOBILE.PL

Dlatego w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie oferujemy usługę wymiany ogniwa baterii z zachowaniem oryginalnego BMS. Dzięk temu po wymianie baterii w APPLEMOBILE zachowujesz funkcję kondycja baterii, a jej wskazanie powróci do kondycji 100%. Zniknie również ewentualny status SERWIS. Nie będzie również komunikatu o Nieznanej części. Wszystko dlatego, że w telefonie pozostanie oryginalny BMS baterii.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby telefon po wymianie baterii nie tylko działał jak wcześniej, długo trzymał na baterii oraz nie wyświetlał komunikatu o nieznanej części, a także w dalszym ciągu oferował funkcję kondycji baterii, powinieneś skorzystać z usługi wymiany ogniwa baterii w iPhone 11 Pro z zachowaniem oryginalnego BMS w serwisie APPLEMOBILE.PL. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z ogniw litwo-polimerowych o pojemności 3110mAh / 11,91Whr stosowanych przez Apple, dzięki czemu zachowujesz oryginalny BMS jak w fabrycznie nowym telefonie. Po wykonaniu usługi nie będziesz nękany błędem o nieznanej części i problemach z jej weryfikacją. Nie zniknie Ci funkcja Kondycja baterii. Telefon będzie działał w pełni poprawnie jak przed wykonaniem naprawy. Na usługę otrzymasz gwarancję.

Ile trwa wymiana baterii w iPhone 11 Pro z BMS bez komunikatu Nieznana część?

Wymiana ogniwa baterii w iPhone 11 wraz z zachowaniem oryginalnego BMS trwa około 45 minut. Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie by wykonać usługę. Podczas naprawy nie kasujemy nic z pamięci telefonu. Nie utracisz więc swoich cennych zdjęć, wiadomości, kontaktów i notatek. Natomiast technik musi mieć pełny dostęp do menu urządzenia. W związku z tym konieczne będzie wyłączenie kodu zabezpieczającego / podanie kodu do dyspozycji technika lub dostarczenie telefonu wymazanego w celu zachowania prywatności właściciela.

 

Na każdą naprawę udzielamy pisemnej, 6 miesięcznej gwarancji, której warunki opisane zostały w regulaminie.

Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę ogniwa baterii z zachowaniem oryginalnego BMS w iPhone 11 Pro stacjonarnie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie oraz wysyłkowo za pomocą naszego panelu wysyłkowego na stronie.

Zachęcamy do zadawania pytań pod numerem telefonu: ☎️ 889 277 288

iPhone 11 Pro : Wymiana baterii wraz z BMS z zachowaniem kondycji 100% i bez komunikatu o nieznanej części

349 zł
60 minut