Apple Watch 5 40 mm : Wymiana zbitej szybki dotyku | A2092 | A2095 | A2156

Apple Watch 5 40 mm : Wymiana zbitej szybki dotyku | A2092 | A2095 | A2156

Zbita szybka Apple Watch 5 40 mm ? Wymień uszkodzoną szybkę ekranu z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza OLED oraz funkcji płatności Apple Pay

Dotyczy modeli: A2092 | A2095 | A2156

Serwis APPLEMOBILE.PL od 4 lat oferuje usługę naprawy uszkodzonych szybek w zegarkach Apple Watch. Ogromne doświadczenie, niemal tysiąc naprawionych zbitych szybek wyświetlaczy w Apple Watch oraz wyspecjalizowany park maszynowy, pozwala zaoferować nam najwyższą jakość usług naprawy zbitych wyświetlaczy w zegarkach Apple.

Nasza usługa naprawy pozwala zachować oryginalny panel OLED zegarka Apple Watch. Wyświetlacz w zegarku Apple Watch posiada dedykowane zabezpieczenie. Jeżeli zdecydujesz się na wymianę ekranu w niewyspecjalizowanym serwisie, utracisz funkcjonalność urządzenia, w tym utracisz możliwość dokonywania płatności zegarkiem Apple Watch. W przypadku wykonania naprawy w APPLEMOBILE.PL zachowasz tę funkcjonalność i będziesz mógł korzystać z zegarka jak dotychczas.

Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 4-7 dni roboczych naprawić rozbity zegarek Apple Watch 5 44 mm z zachowaniem oryginalnego panelu OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie wymieniamy zbitą szybkę zegarka na nowe szkło mineralne wraz z elementem digitizera dotyku. To gwarantuje, że naprawiony zegarek ze zbitą szybką będzie działał w 100 procentach poprawnie, bez obaw o problemy z nieprawidłowo działającym dotykiem. Podczas naprawy nie kasujemy nic z pamięci zegarka. Nie utracisz więc swoich cennych zdjęć, wiadomości, kontaktów i notatek.

Podczas naprawy ekranu Twój zegarek Apple Watch przejdzie podstawowy test sprawności, który wykaże czy naprawa ekranu rozwiąże problemy. Diagnoza w naszym serwisie jest bezpłatna. Jeżeli okaże się, że Apple Watch ma jakieś inne usterki, za diagnozę nie zapłacisz nic i będziesz mógł zrezygnować ze zlecenia naprawy ekranu bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Realizując naprawę ekranu w APPLEMOBILE nie ryzykujesz niespodziewanymi kosztami lub ukrytymi usterkami.

Wyświetlacz w Apple Watch Series 5 40 mm jest laminowanym modułem ekranu. Dlatego jego naprawa to bardzo skomplikowany proces naprawczy wymagający niewyobrażalnej precyzji i wielu etapów obróbki. Dlatego usługi wymiany zbitej szybki w zegarku nie jesteśmy w stanie zrealizować szybciej niż w podanym wyżej terminie. Natomiast gwarantujemy, że w tym terminie naprawa zostanie wykonana solidnie i z najwyższą dbałością, dzięki czemu, po jej wykonaniu nie będzie śladów ingerencji w urządzenie. Dodatkowo, każda taka naprawa jest zabezpieczona. Oznacza to, że w razie gdyby coś podczas jej realizacji poszło nie tak, serwis jest zobowiązany wymienić cały ekran bądź całe urządzenie w cenie samej usługi. Realizując usługę w APPLEMOBILE.PL, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest bezpieczne, a cała realizacja odbędzie się w satysfakcjonujący sposób.

Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w Apple Watch Series 5 40 mm stacjonarnie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie oraz wysyłkowo za pomocą naszego panelu wysyłkowego na stronie.

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

– Czy po wymianie samej szybki mój Apple Watch będzie wodoszczelny?

Niestety, ale nie możemy zagwarantować wodoszczelności. Zapewne zegarek z powodzeniem wytrzyma codzienne użytkowanie podczas mycia rąk czy biegania w deszczu. Jednak podobnie jak producent, my również nie bierzemy odpowiedzialności w przypadku, gdy dojdzie do zalania urządzenia. Uszkodzenia mechaniczne będące przyczyną zbicia szybki potrafią pozostawić po sobie obicia i mikrodeformacje w obudowie zegarka, co powoduje rozszczelnianie.

– Czy wymienicie szybkę w Apple Watch od ręki?

Niestety, ale obecny proces technologiczny zajmuje około 4-7 dni roboczych. Nie jesteśmy póki co w stanie zaoferować szybszej realizacji tej usługi.

– Czy mój Apple Watch po wymianie samej szybki nadal będzie miał gwarancję producenta?

Ingerencja w urządzenie automatycznie odbiera wszelkie prawa gwarancyjne, które przysługują Klientowi po zakupie urządzenia. Oznacza to, że po wymianie szyby, Klient nie posiada już praw gwarancyjnych oraz do rękojmi u producenta. Po wykonanej usłudze my jako serwis udzielamy 6 miesięcznej gwarancji na ukryte wady wykonanej pracy. Nie oznacza to jednak gwarancji na urządzenie w całości czy na ekran.

Zachęcamy do zadawania pytań pod numerem telefonu: ☎️ 889 277 288

Naprawa wymiana zbitej szybki dotyku w Apple Watch | Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Apple Watch 5 40 mm : Wymiana zbitej szybki dotyku | A2092 | A2095 | A2156

649 zł
4-7 dni roboczych