Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Urodziny MobileNavigator na iPhone’a za połowę ceny

Urodziny MobileNavigator na iPhone’a za połowę ceny

0

Firma Navigon, producent oprogramowania MobileNavigator, przygotował specjalną promocję dla posiadaczy iPhone, którzy chcieliby pobrać nawigację MobileNavigator z AppStore. Aplikacja dostępna jest za połowę ceny.

Od dzisiaj do 15 sierpnia Navigon świętuje pierwszą rocznicę udostępnienia w Apple App Store aplikacji MobileNavigator na iPhone’a. W tych dniach Navigonoferuje do 50 proc. zniżki na wszystkie europejskie wersje aplikacji oraz większość pozostałych. Dodatkowe funkcje oprogramowania są również oferowane za pół ceny, takie jak Traffic Live czy Panorama View 3D. W ciągu pierwszego roku od premiery, Navigon zmienił ponad milion iPhone?ów na całym świecie w urządzenia nawigacyjne, a sama aplikacja była na jednym z czołowym miejsc w rankingach popularności.

MobileNavigator – pierwsza, w pełni funkcjonalna onboard?owa aplikacja nawigacyjna na iPhone’a, zmienił sposób w jaki użytkownicy nawigują używając swoich smartfonów.

Navigon ma prawie 20 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacji w branży nawigacyjnej, które wykorzystuje teraz w pracy nad oprogramowaniem na platformę iPhone. Z każdą aktualizacją firma ustanawia nowe standardy, sprawiając, że oprogramowanie MobileNavigator jest w tej chwili najbardziej wszechstronną aplikacją na iPhone’a. Najważniejsze innowacje to między innymi autorska funkcja Reality View Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), zapewniająca realistyczne odwzorowanie skomplikowanych zjazdów z autostrad, a także Clever Parking, pomagająca kierowcy znaleźć najbliżej położone miejsce do zaparkowania samochodu. Oprogramowanie MobileNavigator wykorzystuje również możliwości sieciowe iPhone’a, umożliwiając korzystanie z takich funkcji jak informacje o ruchu drogowym (Traffic Live), wyszukiwanie celów specjalnych przy użyciu Google Local Search, dostęp do aktualnych danych pogodowych oraz integrację z serwisami Facebook i Twitter, gdzie można dzielić się ze znajomymi swoim położeniem i czasem dotarcia do celu. Dodatkowo, funkcja Panorama View 3D oferuje imponujące, trójwymiarowe wizualizacje terenu wykorzystujące dane NASA. Z kolei NAVIGON MyRoutes proponuje indywidualnie dobraną do nawyków kierowcy trasę, oferując do trzech propozycji do wyboru, z jasno oznaczonym czasem dotarcia i odległością.

Przykładowe ceny:

MobileNavigator EU: 44,99 – zamiast 89,99 ?
MobileNavigator EU10: 37,49 – zamiast 74,99 ?
Wersje regionalne: 34,99 – zamiast 69,99?
Panorama View 3D: 4,99 – zamiast 9,99 ?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.