1

Uniwersalne karty do aktywacji iPhone’a, wcale nie są bezużyteczne

1

Jak powszechnie wiadomo, Apple zablokowało działanie uniwersalnych kart SIM pozwalających na aktywację iPhone’a, bez potrzeby posiadania oryginalnej karty operatorskiej. Jednak nie na długo. Nowa aktualizacja oprogramowania dla tej karty sim, oznaczona jako 2.0, ponownie pozwala na jej wykorzystanie.

Aktualizacja pozwala na przeprogramowanie karty SIM na dowolny numer IMSI, dowolnego operatora na świecie. Do wykonania tego procesu potrzebny jest programator SIM – tak zwany PKEY, lub inne tego typu urządzenie. Właściciele serwisów GSM, będą wiedzieć o co chodzi.

Do przeprogramowania karty przydadzą się poniższe pliki, oraz programator PKEY.

1.Iphone IMSI write software v2.0

2. Operators IMSI

3. spirit card write imsi manual

4.spirit card II manual

5. Pkey_DrvInst_xp_win2000

6. Pkey_DrvInst_win7

Nowy typ karty Spirit II pozwala dodatkowo na jednoczesne zapisanie 10 numerów IMSI na karcie, co się przekłada na obsługę telefonów iPhone z 10 różnych sieci komórkowych, jedną kartą SIM.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: https://www.iphone-spirit.com/support.asp

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Ten sam program dziala poprawnie na kartach Multi-COM 3w1 i ich kartach aktywacyjnych – testowane. Wyglada wiec na to ze ich karta to Iphoen Spirit…. jak teraz sprawdzilem to sa ich dystrybutorem..czyzby wiec tylko debranding pod wlasna marka ?

    P.S
    Dla wszystkich – w systemie nie mozecie miec innych czytnikow kart zainstalwoanyc typu E-gate reader itp – produent odpisal mi ze wkrotce update o rozwiazanie tego problemu ale aktualnie najlepiej zrobic to na czystym komppie gdzie nic nigdy nie bylo robione… a czytnik Pkeya mozecie wziasc z Jaf Boxa czy tez ten sam czytnik byl dawniej do programowania Universal SIM wykorzystywany

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *