UNITEK – 24 watowa ładowarka do auta. Czy rzeczywiście taka „smart”?

UNITEK – 24 watowa ładowarka do auta. Czy rzeczywiście taka „smart”?

UNITEK – 24 watowa ładowarka do auta. Czy rzeczywiście taka „smart”?

0

Każdy z nas jeździ autem – jedni prowadzą, inni zaś korzystają z uroków posiadania w rodzinie/znajomych kierowców, którzy wożą nas, kiedy jest to potrzebne. Wszystkie te osoby łączy jedna potrzeba – naładowania smartfona.

Kierowcy

Życie osoby prowadzącej auto nie jest łatwe. Nowe trasy, poniszczone drogi, wypadki, stłuczki, nieprzewidziane sytuacje… Można wymieniać i wymieniać. Każdy kierowca jednak lubi sobie ułatwić życie. W jaki sposób może to zrobić? Skorzystać z map Google, które ułatwiają nam dosłownie wszystko. Pomagają uniknąć korka, ominąć wypadek czy przypomną o zjechaniu z trasy. Ominąć patrol policji dzięki Yanosikowi czy skorzystać z Waze. Jest wiele opcji, jednakże wszystkie łączy jedna rzecz – jaka? Smartfon! Jest on niezbędny do skorzystania z jakiejkolwiek aplikacji. A co łączy wszystkie smartfony? Dokładnie! Słaba bateria. Jeżeli chcemy mieć stały dostęp do map, które zjadają masę baterii przez używanie GPSa gra danych mobilnych, a także podświetlenia ekranu które również zjada masę energii naszego akumulatora – musimy wyposażyć się w ładowarkę.

Pasażerowie

Każdy z nas choć raz jechał gdzieś na dalszą podróż i wie, jak nudne one mogą być z perspektywy osoby siedzącej z boku. Siedzimy, jemy, śpimy i to tyle – czasem przerwa na siusiu. Z takiej opresji ratuje nas iPhone lub iPad, który pozwoli nam obejrzeć ulubiony serial dzięki Netflixowi czy Apple TV+, posłuchać naszej playlisty na Apple Music, rozwalić przeciwników i zbudować osadę w Don’t Starve a także pogadać z mamą czy partnerem na FaceTime. Problem, który raczej dotyczyć iPhonów niż iPadów jest taki, że mają one małą baterię, która nie starcza na długo. Co w takim wypadku? Musimy podładować nasze urządzenie a nie zawsze powerbank mamy ze sobą (a one też czasem się rozładowują).

Po co to?

Powyższymi przykładami pokazałem wam, że zarówno kierowcy jak i pasażerowie w dobie technologii potrzebują dostępu do internetu, smartfona, rozrywki czy udogodnień w postaci map. Smartfony Apple na rok 2019 nie są nadal wyposażone w jakąś cudownie pojemną baterię, która pozwala na korzystanie (intensywne) z telefonu dłużej niż kilka godzin. Warto nadmienić też, że nie każdy jest freakiem i sam znam wiele osób, które do dziś korzystają z iPhonów 6s czy 7, które mają już nieco leciwe baterie.

W takim wypadku jak wyżej najlepiej baterię wymienić, ale jeżeli nie śpieszy wam się do serwisu polecam wyposażenie się w ładowarkę do auta.

Jak to działa? To proste!

Dostajemy małą, ładną wtyczkę z nieco nietypowym dla nas gniazdem. Dlaczego? Jest ono przystosowane do tzw. zapalniczki w samochodzie, do której musimy wpiąć właśnie tą „elektronikę”.  Ładowarka wyposażona jest w dwa port USB obsługujące szybkie ładowanie, dzięki czemu nasz sprzęt szybko zostanie przywrócony do żywych, a my wrócimy do naszych zajęć.

Dlaczego dwa?

W życiu zawsze muszą być kompromisy. Jeżeli nasza dziewczyna lubi jakiś film romantyczny, a my wolimy kino akcji – sami dobrze wiecie, że czasami wy musicie obejrzeć ten romantyczny film, a ona musi się czasem zmusić i obejrzeć z wami kolejnych Avengersów.  Całe życie polega na tym, że jeśli chcemy żyć z innymi dobrze – musimy im czasem ustąpić. Ale jak to rozwiązać, kiedy wy musicie skorzystać z map a wasz syn chce oglądać bajki? Użyjcie ładowarki firmy UNITEK! Została ona wyposażona w dwa porty po to, żebyście nie musieli sie z nikim dzielić portami. Energii starczy dla każdego! 🔋

Jak z czasem ładowania?

Bardzo dobrze, w nieco ponad godzinę poziom baterii mojego telefonu wynosił sto procent! To całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że ładowałem w tym samym czasie iPada, który jak wiemy ma o wiele większą baterię. Myślę, że urządzenia z mniejszą baterią jak iPhone 6s czy 7 a nawet 8 powinny naładować się znacznie szybciej.

Czy polecam ten produkt?

Jak najbardziej! Kupiłem go za własne pieniądze, gdyż recenzując produkty chcę pozostać niezależny pod względem mojego zdania. Jednakże nie mam na co narzekać w tym produkcie. Spisuje się serio bardzo dobrze! Ładować ładuje, wyglądać okej – wygląda. Czego można chcieć więcej za około 30 złotych? Za tak niewielką kwotę rozwiążą się wasze problemy z wiecznym brakiem powerbenka czy rozładowanego telefonu w trasie. Ładowarkę dostaniecie w Polskich elektromarketach.

UNITEK – 24 watowa ładowarka do auta. Czy rzeczywiście taka „smart”?

Zalety Wady

Zalety

  • Cena
  • Wykonanie
  • Dostępność
  • Wygląd
  • Szybkość ładowania

Wady

  • Na chwile obecną brak
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/