1

Ukradł 100 kilowy kawałek szkła z Apple Store, a teraz sprzedaje go na eBay

1

z7219869X

Takie rzeczy możliwe są tylko w USA. W ubiegłym roku pewna klientka sklepu Apple Store przy Fifth Avenue w Nowym Jorku uszkodziła jeden ze sto kilogramowych szklanych stopnii schodów. Niewiarygodnie cieżki kawał szkła zabrał do domu jeden z klientów. Teraz sprzedaje go na eBay za 2500 dolarów.

BmpZdHgB2kKGrHqEH-EMEtqy4vs6OBLg6CU6Ew_12

Sprzedawca ma przed sobą przeprowadzkę w drugim tygodniu marca. Musi się więc pozbyć niewygodnego w przenoszeniu eksponatu. Jeden taki stopień kosztuje około 10 tysięcy dolarów. Sprzedawca chce za niego jedyne 2500 dolców, ponieważ stopień został uszkodzony przez jedną z klientek. Warto się zastanowić nad zakupem. Taki stopień można kupić jedynie na specjalne zamówienie w Niemczech. Może to być nie lada gratka dla kolekcjonerów szkła i gadżetów Apple w jednym 😉

BmpZjzgCGkKGrHqIH-CQEtjfnLBLg6OCVBw_12

Chętny już jest. Aktualna cena na aukcji eBay to 200 dolarów. Niestety sprzedawca nie gwarantuje dostarczenia elementu przez jakąkolwiek usługę pocztową. Trudno w końcu wysłać paczkę o wadze 100 kilogramów, do tego szklaną, pocztą czy kurierem. Mimo wszystko warto po stopień wybrać się osobiście, na świecie są tylko 3 stopnie poza siedzibą Apple Store w Nowym Jorku.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *