Home Newsy Ubierz tablet elegancko
Ubierz tablet elegancko
0

Ubierz tablet elegancko

0

Firma ART rozszerzyła swoją ofertę o nowe etui na tablety. Model T-18 przeznaczony jest na 7-calowe, a T-19 na 10-calowe urządzenia. Oba łączą w sobie prostotę ze stylową elegancją.

ART T-18 pomieści sprzęt o maksymalnych wymiarach 21,2×13,2×1,3cm. Model T-19 przeznaczony jest na większe, 10-calowe urządzenia o rozmiarach do 27,7x20x1,3cm. Etui pasują do większości tabletów dostępnych na rynku, w tym do najpopularniejszych, takich jak iPad (również mini), Galaxy Tab czy Nexus.

Oba futerały wykonane są z materiału imitującego skórę. W środku wykończono je miękką tkaniną, chroniącą tablet przed porysowaniem. Nowe etui są przy tym płaskie i zajmują niewiele miejsca. Skóropodobna powierzchnia zapewnia elegancki wygląd, który jest subtelnie podkreślany przez ledwie widoczne przeszycia.

Zarówno mniejsza, jak i większa wersja etui dostępne są w dwóch kolorach: białej i czarnej. Oba modele objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Nowości marki ART będą dostępne wkrótce, w sklepach na terenie całej Polski. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 24,90 PLN brutto za model T-18 i 29,90 PLN brutto za wersję T-19.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *