2

Ty też możesz zostać beta testerem iPhone OS 4.0

2

allegro1

Na aukcjach Allegro pojawiły się oferty, w których sprzedawcy oferują możliwość dopisania naszego urządzenia Apple do systemu developerskiego. Dzięki temu możemy w pełni legalnie, bez żadnych Jailbreak’ów instalować najnowsze oprogramowanie 4.0 bez obawy, że nasz telefon stanie się jedynie ładnym przyciskiem do papieru. Usługa jest tania, więc postanowiliśmy sprawdzić ją, czy ktoś nie wciska nam bubla.

Wybraliśmy sprzedawcę z największym stażem w sprzedawania aktywacji na Allegro. Jeden z użytkowników oferował dopisanie do konta developerskiego jeszcze za czasów softu 3.0, kiedy to wszyscy go wyczekiwali przed czerwcem ubiegłego roku. Kupiliśmy więc usługę https://www.allegro.pl/item996351843_iphone_os_4_0_dla_3gs_3g_ipod_touch_3g_juz_teraz.html , dzięki której mój iPhone 3GS będzie mógł przyjąć oprogramowanie 4.0. Sprzedawca o imieniu Tadeusz do 2 w nocy walczył zemną z wgraniem oprogramowania wspierając na Skype?ie. Niestety soft przy wgrywaniu zatrzymywał się na 10% i tak stał przez ponad godzinę?

Myślałem, że to już koniec moich marzeń o wersji beta softu 4.0. Dałem sobie jednak ostatnia szansę. Pobrałem z serwisu chomik.pl od użytkownika syntax1980 plik IPSW z oprogramowaniem. Rozpocząłem odtwarzanie i? udało się. Winny był najprawdopodobniej uszkodozny plik IPSW, który pobrałem wcześniej. Jestem więc posiadaczem oprogramowania 4.0, więc już w najbliższym czasie możecie się spodziewać obszernej prezentacji.

Warunki dodania do systemu DEV:

– Posiadanie urządzenia iPhone 3G/3GS, iPod 2G/3G

– Brak potrzeby wykonywania Jailbreak?a np. w celu aktywacji urządzenia, czy zdjęcia SIMLOCKA

– Posiadanie komputera działającego na systemie Mac OS X

– Samodzielne wyszukanie oprogramowania 4.0 w sieci (w naszym DOWNLOAD)

– Dostęp do Internetu

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. „Pobrałem z serwisu chomik.pl” – serwis nazywa się chomikuj.pl a „synax1980” zachomikował od użytkownika „Dobrydaf”.
    Warto podawać wszystko w odpowiedniej kolejności, bo użytkownicy Chomika są dosyć dużą rodziną :-*
    Gosia

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *