Home Newsy Twelve South BookBook Travel Journal
Twelve South BookBook Travel Journal
0

Twelve South BookBook Travel Journal

0

Amerykański producent akcesoriów dedykowanych urządzeniom od Apple rozsławił się na świecie wprowadzając do sprzedaży serię pokrowców BookBook.
Popularne etui obok oczywistej funkcji zabezpieczającej sprzęt charakteryzuje się pierwszorzędną jakością wykonania, trwałością oraz nietuzinkowym designem przypominającym stare, wyeksploatowane książki.

O Twelve South pisaliśmy także przy okazji premiery stojaka GhostStand oraz etui dedykowanego nowym, jabłkowym smartfonom.

Powód, by wspomnieć o producencie nadarza się po raz kolejny.
Tym razem światło dzienne ujrzał bowiem produkt, będący kontynuacją serii BookBook.
Mowa o etui BookBook Travel Journal, czyli pokrowcu kierowanym do właścicieli tabletu od Apple, którzy chcieliby zabrać ze sobą w podróż coś więcej aniżeli iPada.

Umożliwia to właśnie wspomniane akcesorium, które teraz obok kieszeni na sprzęt posiada także wiele innych schowków, włączając w to miejsca przeznaczone na ładowarki oraz kable, czy nawet pełnowymiarowe słuchawki.


BookBook Travel Journal, to ręcznie szyte, zapewniające trwałość wykończenia, wysokiej jakości skóra i niepowtarzalny design.

http://www.youtube.com/watch?v=b-T_a3y1T2g

Etui kompatybilne jest praktycznie ze wszystkimi modelami iPada, włączając w to także pierwszą, niewspieraną już generację urządzenia.

Źródło: Twelve South

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *