Home Newsy Trenuj z pasją
Trenuj z pasją
0

Trenuj z pasją

0

Podejmujący aktywność fizyczną często potrzebują dodatkowej motywacji, gdyż wytrwać w treningach wcale nie jest tak łatwo. Bezprzewodowe słuchawki sportowe sprawdzają się w tym przypadku doskonale, gdyż, jak dowodzą badania, muzyka zwiększa możliwości trenujących nawet o 15%. JBL Reflect Contour to słuchawki o najlepszym brzmieniu JBL, doskonale dopasowujące się do ucha i gwarantujące niewypadanie – wymarzony produkt dla sportowców! 

Bezprzewodowe słuchawki JBL Reflect Contour zostały zaprojektowane z myślą o ludziach aktywnych, którzy każdego dnia podejmują nowe wyzwania. Zapewniają wygodę i komfort użytkowania, co jest kluczową kwestią dla aktywnych sportowców. Słuchawki sprawdzą się zarówno na siłowni (w zamkniętym pomieszczeniu), jak i na wolnym powietrzu. JBL Reflect Contour wyróżniają się konstrukcją wyposażoną w zabezpieczenia dwojakiego rodzaju – pałąk za ucho oraz ergonomiczne nakładki. Pozwala to słuchawkom idealnie dopasować się do ucha użytkownika. Dodatkowo są one odporne na pot i wyposażone w odblaskowy przewód, który ułatwia treningi po zmroku i zwiększa widoczność osoby trenującej.

Połączenie legendarnego brzmienia JBL ze świetnym designem oraz lekką konstrukcją pozwala trenującym cieszyć się muzyką w doskonałej jakości. JBL Reflect Contour łączą się za pośrednictwem Bluetooth z każdym urządzeniem wyposażonym w tę technologię, co daje dodatkową wolność od plączących się przewodów. Ponadto gwarantują do ośmiu godzin odtwarzania muzyki i rozmów, które umożliwia wbudowany mikrofon. Słuchawki sportowe JBL towarzyszą trenującym zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. W związku z tym zaprojektowane są tak, żeby sprostać indywidualnym potrzebom sportowców.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom użytkownicy motywowani są do przekraczania swoich granic, podobnie jak JBL przekracza kolejne granice w dziedzinie innowacyjności swoich produktów audio. W konsekwencji słuchawki sportowe z rodziny JBL mają realny wpływ na coraz lepsze wyniki treningowe i kolejne kroki milowe na drodze do doskonałej formy.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki dynamiczne: 5.8 mm

Pasmo przenoszenia: 10Hz – 22kH

Łączność: Micro USB do ładowania

Obsługa: BT 4.0, A2DP v1.2, AVRCP v1.4, HFP v1.6, HSP v1.2

Pasmo przenoszenia transmitera Bluetooth®: 2.402 – 2.480GHz

Moc transmitera Bluetooth®: <4dBm

Modulacja transmitera Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Cena: 429 zł

 

Trenuj z pasją

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)