Trailer z MMA na iPhone?a na wideo
0

Trailer z MMA na iPhone?a na wideo

0

Firma Electronic Arts od dłuższego czasu informowała, że pracuje nad wypuszczeniem do sprzedaży na iPhone grę oparta o formule MMA. A teraz w serwisie YouTube.com umieszczono pierwszy trailer z tej gry! Zapowiada się ciekawie.

Walki w formule MMA w Polsce i na całym świecie są coraz bardziej popularne. W naszym kraju wielką popularność MMA zdobyło dzięki Mariuszowi Pudzianowskiemu. I dlatego Electronic Arts zamierza zarobić trochę na tym i już intensywnie pracuje nad grą w formule MMA.

Deweloper zapewnia, że walki w grze MMA będą widowiskowe, a jak można zobaczyć na trailerze – producent nie rzuca słów na wiatr. Ponadto grafika też się bardzo dobrze prezentuje.

Z pewnością najciekawszym zawodnikiem będzie Fiodor Jemieljanienko, który wygląda dość skromnie w trailerze, ale posiada mocny cios.

Gra MMA od Electronic Arts ma się pojawić w AppStore jeszcze w październiku.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *