0

Tony Hawk Pro Skater pojawi się na iPhone?

0

tonyhawksproskater2nintendo64jpg W serwisach branżowych pojawiło się wiele głosów, jakoby znana i kultowa gra Tony Hawk Pro Skater miała się pojawić się w wersji dla iPhone. Jednak te informacje jakoby potwierdzono i zaprzeczono.

Najpierw w serwisie YouTube.com pojawił się filmik pokazujący działanie gry Tony Hawk Pro Skater na multimedialnym urządzeniu iPhone. Później o potwierdzenie tych informacji poproszono Tony Hawk`a, który niejednoznaczne powiedział, że trwają prace.

Jednak później przedstawiciele firmy Activision, którzy mają prawo do tego tytułu, stanowczo zaprzeczyli jakoby prowadzili prace nad iPhone`ową wersją tej gry. I komu tutaj wierzyć?

Jednak ja bym do końca nie wierzył w słowa firmy Activision, ponieważ deweloperzy bardzo często dementują takie informacje, a później jednak pokazują się prawdą. Oby tak też było tym razem.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *