TomTom Map Share jest dostępny dla iPhone
1

TomTom Map Share jest dostępny dla iPhone

1

TomTom przedstawia najnowszą aktualizację nawigacji TomTom dla iPhone zawierającą aplikację TomTom Map Share, wersję 1.6. Już od dziś można zakupić nową aplikację w sklepie AppStore.

TomTom Map Share? umożliwia użytkownikom telefonów iPhone wprowadzanie zmian na ich własnych mapach. A dodatkowo mogą oni czerpać korzyści z darmowych aktualizacji map wprowadzonych i zatwierdzonych wcześniej przez pracowników firmy TomTom, jak i członków społeczności Map Share?. Użytkownicy aplikacji będą mogli zmieniać nazwy ulic, ustawiać kierunki jazdy oraz blokować i odblokowywać poszczególne ulice bezpośrednio na własnych mapach oraz dzielić się naniesionymi zmianami z członkami społeczności Map Share?. Aplikacja TomTom weryfikuje nowo wprowadzone zmiany uwzględniające nakazy i zakazy skręcania, ograniczenia prędkości oraz zmiany skrzyżowań co tydzień, albo każdorazowo na żądanie użytkowników. Dzięki aplikacji Map Share? użytkownicy zawsze będą mieli dostęp do najbardziej aktualnych danych, zanim zostaną wprowadzone na rynek kolejne wersje poszczególnych map.

[ad]

Najnowsza aplikacja nawigacyjna TomTom 1.6 dla iPhone dostępna jest w sklepie AppStore. Regionalne oraz lokalne wersje aplikacji są aktualnie dostępne dla: iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G i iPodhttps://www.tomtom.com/tomtom-app

Cena najnowszej aplikacji TomTom dla iPhone będzie zależna od lokalnych rynków. Aktualna, sugerowana cena detaliczna za aplikację TomTom w wersji regionalnej (Europa Zachodnia) i lokalnej (Polska), to odpowiednio 59,99 Euro i 39,99 Euro.

Aplikacja nawigacyjna TomTom działa na systemie OS 3.0 i iOS 4. Jednak aby korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez aplikację, zaleca się aktualizację iPhone do systemu iOS 4.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. HURRA NIECH ŻYJE TOMTOM

    TYLKO DLACZEGO NIE MOŻNA KUPIĆ MAPY CAŁEJ EUROPY TAK JAK W INNYCH PAŃSTWACH. CZY TOMTOM POLSKA MYŚLI ŻE POLAKÓW NIE STAĆ NA WYPAD DO WŁOCH ?????

    I CO MAM KUPIĆ TOMTOM NA EU WSCHODNIĄ I ZACHODNIĄ – 100E ????? CZY MOŻE TANIEJ KUPIĆ TOMTOM EUROPA Z UK APPSTORE LUB DE STORE

    TOMTOM OBUDŹ SIĘ I ZACZNIJ POLAKÓW TRAKTOWAĆ TAK SAMO

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *