Home Newsy Temperatura i koszty pod kontrolą ? termostat Netatmo projektu Filippe?a Starcka w ofercie iCorner
Temperatura i koszty pod kontrolą ? termostat Netatmo projektu Filippe?a Starcka w ofercie iCorner
0

Temperatura i koszty pod kontrolą ? termostat Netatmo projektu Filippe?a Starcka w ofercie iCorner

0

Pack-thermostat_Low-res

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży termostat francuskiej firmy Netatmo, umożliwiający zdalne sterowanie ogrzewaniem w domu. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację na smartfonie, tablecie lub komputerze PC, aby z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie sterować pracą pieca.

Dedykowana aplikacja pozwala na monitorowanie temperatury w mieszkaniu niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Mając dostęp do regulacji temperatury z dala od domu, wracając z ferii zimowych możemy przyjechać do odpowiednio nagrzanego mieszkania. Na ekranie smartfonu lub tabletu można też przejrzeć zużycie energii i ograniczyć jej konsumpcję. Termostat dostosowuje się do trybu życia domowników, ?obserwując? ich zwyczaje: o której się budzą, kiedy dzieci wracają ze szkoły i kiedy przychodzi pora na sen. Śledzi domową aktywność i automatycznie reguluje zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki temu zapewnia komfortową temperaturę dostosowaną do potrzeb użytkownika przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.

Thermostat-2-positions-Low-res

Termostat Netatmo to rozwiązanie dla każdego komu zależy na ograniczeniu wydatków na rachunki za energię oraz zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla. Analiza wykresów temperatury i zużycia energii w dłuższym okresie czasu pozwala na świadome zarzadzanie domowym budżetem oraz zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Projekt termostatu został przygotowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów sztuki użytkowej –  Philippe’a Starcka. Minimalistyczne, neutralne wzornictwo oraz 5 różnokolorowych, wymiennych ramek sprawiają, że urządzenie dopasuję się do każdego wnętrza. Termostat jest kompatybilny z większością pieców, zarówno paliwowych, gazowych jak i  opalanych drewnem. Instalacja urządzenia jest intuicyjna, nie wymaga angażowania specjalisty i zajmuje ok 10 minut. Zestaw zawiera: termostat, adapter podłączany do pieca, uchwyt ścienny z zestawem montażowym, adapter do sieci elektrycznej, kabel USB, 3 baterie AAA oraz wymienne elementy obudowy w 5 kolorach.

Termostaty Netatmo są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajduje się na stronie.

Więcej informacji o produktach Netatmo.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)