0

Telewizja Polsat dzięki ipla na iPhone

0

ipla iphone Właściciel telewizji internetowej ipla udostępnił aplikację przeznaczoną dla użytkowników telefonów iPhone. Teraz można już korzystać z telewizji ipla bez potrzeby posiadania komputera. Bezpłatną aplikację można pobrać z iTunes.

Wersja ipla na iPhone pozwala na korzystanie z tysięcy plików VOD. Aplikacja jest bezpłatna, do korzystania z niej wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi.

Z myślą o komforcie użytkowników udostępniona została także opcja pobrania materiałów VOD do wersji off-line tak, aby można było odtwarzać pliki wideo także poza strefą Wi-Fi. Jednorazowo można pobrać do wersji off-line do 10 filmów. Aplikacja posiada także funkcję polecania plików znajomym poprzez e-mail.

ipla iphone

W pierwszym etapie udostępnionych zostało około 5 tysięcy plików, głównie głośnych produkcji zrealizowanych na zlecenie Telewizji POLSAT oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. Za pomocą ipla na iPhone można obejrzeć programy informacyjne, seriale, kabarety, koncerty, programy rozrywkowe. Przewidywana jest dalsza rozbudowy bazy udostępnionych plików.

Stworzyliśmy wersję ipla dla użytkowników iPhone, ponieważ chcemy eksperymentować i testować możliwości udostępniania treści VOD za pośrednictwem różnych platform – mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine – Poprzednim tego typu krokiem było stworzenie ipla dla użytkowników MacOS i Linux, teraz sprawdzamy możliwości mobilnego odtwarzania treści telewizji internetowej ipla. To z pewnością nie będzie nasz ostatni ruch ? mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine.

ipla iphone

Nawigacja po aplikacji nawiązuje do menu aplikacji ipla na komputery, z uwzględnieniem przyzwyczajeń użytkowników iPhone i wytycznych firmy Apple. Wyszukiwać materiały można poprzez drzewo kategorii lubi za pomocą wyszukiwarki. Więcej informacji o wersji aplikacji ipla dla użytkowników iPhone można znaleźć na stronie www.ipla.pl. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Siroocco Mobile z grupy Redefine.

Bezpłatną aplikację można pobrać z iTunes https://itunes.apple.com/pl/app/ipla/id364900798

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *