0

TDK Wireless Headphones

0

500x_th-wr700_2-620x465

TDK przedstawiło stereofoniczne słuchawki Bluetooth kompatybilne z gniazdem JACK w urządzeniach Apple. Odtwarzacze iPod Touch oraz teleofny iPhone całkiem nieźle radzą sobie z odtwarzaniem muzyki. Jakość (o ile można mówić o jakości w przypadku skompresowanej muzyki) jest więcej niż zadowalająca. Niestety do tej pory trudno było znaleźć dobrej jakości słuchawki, które nie byłby przy tym zbyt toporne z racji wbudowanego w słuchawkę nadajnika bluetooth oraz przycisków do jego obsługi. TDK stworzyło specjalny moduł podłączony do gniazda JACK 3,5mm.

Nowy słuchawek TDK TH-WR700 wykorzystuje wtyk JACK 3.5mm do przesyłania muzyki nawet do 10 metrów, a dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth, słuchawki TDK podnoszą jakość przesyłanej muzyki do 40dB, co sprawia, że słyszymy mniej szumów w sygnale, który byłby bardziej niż zauważalne na kablu.

TH-WR700 wchodzi do sprzedaży w Japonii w marcu. Będzie dostępny za około 200 dolarów.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *