Home Newsy Tańcz z Chargem 2, tańcz!
Tańcz z Chargem 2, tańcz!
0

Tańcz z Chargem 2, tańcz!

0

Ikona

Po kultowym już i doskonałym głośniku Charge przyszła kolej na jego młodszego brata – Charge 2. Konstrukcja zmodyfikowana przez inżynierów JBL zapewnia jeszcze więcej najwyższej klasy dźwięku i wyposażona została w dwa głośniki 1,75?? oraz dwa radiatory pasywne. Można tu wręcz zobaczyć drgania najniższych tonów!

JBL Charge 2 nie pozwoli przestać tańczyć nawet przez 12 godzin, bez konieczności ponownego ładowania. To przenośny, stereofoniczny, aktywny zestaw głośnikowy z pojemnym akumulatorem umożliwiającym ładowanie urządzeń typu smartfon czy tablet nawet podczas odtwarzania ulubionej muzyki.

Copyright remains sole and exclusive property of Brian Kuhlmann

Wbudowana łączność Bluetooth cechuje się wysoką przepustowością. Dzięki temu nie tylko można przesyłać strumieniowo dźwięk wysokiej jakości, ale również korzystać z funkcji urządzenia głośnomówiącego, które wspomagane jest technologią usuwania szumów i echa – ATI SoundClear.

Copyright remains sole and exclusive property of Brian Kuhlmann

Wszystko to by móc swobodnie rozmawiać ze znajomymi, rodziną i współpracownikami. JBL Charge 2 to również urządzenie społecznościowe – korzystając z trybu Bluetooth Social Mode nawet trzy osoby mogą aktywnie podłączać smartfony lub tablety, by wspólnie udostępniać muzykę.

Ten głośnik bezprzewodowy dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej, niebieskiej i fioletowej. Jego kształt przypomina taran – element konstrukcji dziobu w dawnych okrętach, który służył do zatapiania okrętów wroga poprzez taranowanie (uderzanie własnym okrętem w okręt wroga). Jest to zabieg nieprzypadkowy, gdyż JBL Charge 2 taranuje konkurencję zapewniając najlepszy w swojej klasie dźwięk, przekazywany za pośrednictwem dwóch głośników i dwóch radiatorów pasywnych, które gwarantują głębokie i precyzyjne niskie tony.

Copyright remains sole and exclusive property of Brian Kuhlmann

Głośnik można zabrać ze sobą wszędzie i słuchać muzyki bez ograniczeń. Nie tylko zmieści się on do plecaka, ale – wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 – umożliwi nawiązanie połączenia bezprzewodowego z dowolnym innym urządzeniem przenośnym obsługującym tę technologię. Dzięki temu nie potrzeba kabli, aby urządzić przyjęcie i można swobodnie komunikować się telefonicznie ze znajomymi za pomocą trybu głośnomówiącego.

Niezależnie od tego w jaki sposób się go podłączy, zestaw JBL Charge 2 zapewnia potężne i poruszające wrażenia dźwiękowe. Wbudowany akumulator 6000 mAh umożliwia nawet 12 godzin odtwarzania muzyki i ładowanie innych urządzeń przenośnych. To doskonałe rozwiązanie, by dzielić się ulubionym brzmieniem z najbliższymi, a także by zaaranżować mniej lub bardziej spontaniczną imprezę taneczną. Gdziekolwiek jesteśmy!

 

Specyfikacja produktu:

Wersja Bluetooth: 3.0

Obsługiwane formaty: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Przetwornik: 2 x 45 mm

Znamionowa moc wejściowa: 2 x 7,5 W

Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: >80 dB

Akumulator: litowo-jonowy

Czas ładowania baterii: 4 godziny przy natężeniu prądu 1,8 A

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju muzyki)

Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, ?/4 DQPSK, 8 DPSK

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 79 mm x 184 mm x 75 mm

Masa: 540 g

Cena: około 649 zł

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)