Home Newsy Szacunki odnośnie sprzedaży Apple Watcha
Szacunki odnośnie sprzedaży Apple Watcha
0

Szacunki odnośnie sprzedaży Apple Watcha

0

 

Początek wiosny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim przyjemne i długo wyczekiwane ocieplenie klimatu. Wiosna to także czas premiery zegarka naręcznego od Apple, który zgodnie z zapowiedzią ma pojawić się na rynku już w kwietniu, a zatem powody do radości mamy przynajmniej dwa.

Kalifornijska firma na okazję debiutu Apple Watcha przygotowuje zapasy magazynowe tego urządzenia, co raczej nikogo dziwić nie powinno. The Wall Street Journal donosi jednak, iż na dzień premiery ilość egzemplarzy czasomierza wyniesie od 5 do 6 milionów sztuk, co pokazuje jak wielkie nadzieje Apple pokłada w swoim produkcie.

 

Przy okazji tychże informacji pojawia się również temat złotej wersji Apple Watcha, która według szacunków ma być najdroższym jak dotąd sprzętem w ofercie jabłkowej firmy. Sugeruje się, iż jego cena przewyższy wartość komputera Mac Pro.

 

Największą popularnością jednak ma cieszyć się sportowa, najtańsza wersja Apple Watcha. Popyt na nią ma oscylować rzekomo w granicach 95 % ogólnej sprzedaży wszystkich modeli tego produktu. Są to przewidywania analityka Roda Halla z firmy J.P. Morgan.

 

Dla przypomnienia ceny jabłkowego smartwatcha mają zaczynać się od 349 dolarów za sztukę, zaś jego produkcją ma zająć się fabryka Quanta Computer.

 

Źródło: The Wall Street Journal

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)