0

System w samochodach Forda, a słuchawki od iPod’a

0

do_knot_forget_ford_bluetooth_ad

Niemiecki producent samochodów Ford, stworzył zabawną reklamę swojego najnowszego multi-systemu sterowania komputerem samochodu. Z reklamy dowiemy się, że nie musimy już być świadkami wszelkich węzłów stworzonych z przewodu naszego zestawu słuchawkowego, ponieważ nowe samochody Forda posiadają wbudowany system Bluetooth.

Bluetooth – Voice Control System pozwala na obsługę telefonu komórkowego, systemu nawigacji satelitarnej, klimatyzacji i systemu audio za pomocą poleceń aktywowanych głosem – wszystko bezprzewodowo. To nie tylko bezpieczniejsze, dzięki czemu można swobodnie prowadzić i mieć oczy na drodze i ręce na kierownicy, ale również pozwala na przestrzeganie prawa. Przypomnijmy, rozmowa przez telefon komórkowy podczas jazdy jest w naszym kraju zabroniona i karana mandatem i punktami karnymi.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *