Home Newsy Ciekawostki Surface jako pogromca Macbooka Air w reklamie Microsoftu
Surface jako pogromca Macbooka Air w reklamie Microsoftu

Surface jako pogromca Macbooka Air w reklamie Microsoftu

1

Ikona

Następstwem premiery każdego produktu jest jego promowanie zakrojone na szeroką skalę, któremu zazwyczaj towarzyszy emisja spotów reklamowych. Niedawno światło dzienne ujrzał najnowszy z materiałów marketingowych Microsoftu, a dotyczący trzeciej odsłony tabletu Surface Pro 3.

Firma z Redmond po raz kolejny podjęła się próby podkreślenia atrakcyjności własnego wyrobu na tle dokonań konkurencji i tak jak poprzednio za cel obrała sobie Apple. Tym razem flagowy produkt marki zestawiony został z Macbookiem Air jabłkowego potentata, choć zastanawiam się jak można porównywać do siebie urządzenia należące do innego segmentu produktów.

Microsoft w spocie reklamowym wychwala mobilność Surface Pro 3, smukłość tego urządzenia i jego specyfikację techniczną, którą cechuje ten sam procesor jaki znajduje się we wnętrzu komputera od Apple. Dołączana klawiatura (nie będąca jednak standardowym wyposażeniem) oraz porty mini Display i USB mają pogrążyć produkt z Cupertino i przekonać konsumenta do stwierdzenia, iż laptopy, to już przeżytek.

Źródło: YouTube/ Surface

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)