0

Summer Board

0

 

021

iPhone wyposażony został w bardzo widowiskowy interfejs graficzny, jednak wielu użytkownikom to nie wystarcza. Dla nich właśnie powstała aplikacja Summer Board.

 

Program służy do wprowadzania zmian w wyglądzie interfejsu twojego telefonu. Jego zasada działania jest bardzo podobna do znanego programu Customize o podobnych właściwościach. Dzięki SummerBoard zmienisz wszystkie poszczególne elementy interfejsu graficznego w twoim iPhonie – menu, ikony, suwaki, tapety i tym podobne. Nowe tematy można tworzyć samemu, lub pobrać bezpośrednio z installera. Gotowe tematy do pobrania znajdziesz w odpowiednim folderze w aplikacji Installer. Zaletą SummerBord jest możliwość definiowania, które efekty ustawionego motywu mają być aktywne. Pozwala to na włączanie tylko wybranych efektów z pośród wszystkich dostępnych w pobranym temacie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.